Ketvirtadienis, 2023-06-08, 06:44:27
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [217]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Jūsų patefono tonarmas yra:
Balsavo: 21

 
Pagrindinis » Naudinga
Pakartot
Visa Lietuvos muzikos istorija – vienoje vietoje, nemokamai ir legaliai. Su tokia žinia startuoja didžiausia lietuviškos muzikos įrašų ir duomenų platforma – „Pakartot“. Kaip sako šios platformos kūrėjai, jau 15 metų veikiančios Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA atstovai, visą šalies muzikos istoriją dabar bus galima pakartoti vienu klavišo paspaudimu.

„Idėja sukurti platformą, kurioje būtų talpinami visi Lietuvos atlikėjų ir muzikos grupių kūriniai, gimė jau seniai. Ilgai ir kruopščiai dirbome ją įgyvendindami. Šiandien pagaliau turime autentišką skaitmeninių įrašų erdvę internete, kuri, tikime, dar kartą primins, kokia ilga, turtinga ir įdomi yra mūsų muzikos istorija“, – sako Agnė Masalskytė, AGATA vadovė.
Šiuo metu internetinėje muzikos įrašų ir duomenų platformoje patalpinta daugiau nei 56 tūkst. lietuviškos muzikos įrašų. Klausytojai gali rinktis iš daugiau nei 1,5 tūkst. Lietuvos muzikos atlikėjų ir grupių bei klausytis daugiau nei 4 tūkst. albumų.

A. Masalskytė pasakoja, kad duomenų bazė neapsiriboja keliais žanrais. Šalia lietuvių liaudies dainų, džiazo, bliuzo, klasikinės muzikos galima klausytis lietuviško roko, metalo, elektronikos, pop muzikos ir dainuojamosios poezijos kūrinių. Įrašų daugėja, nes platforma nuolat pildoma.

Patys seniausi „Pakartot“ įrašai siekia tarpukario Lietuvos laikus. Tai dvi 1931 metais lietuvių estrados pradininko Danieliaus Dolskio atliekamos dainos – „Aš myliu vasaros rugiagėles“ ir „Palangos jūroj“. Jos įrašytos kartu su legendinio Kauno restorano „Metropolis“ orkestru ir garsiu Lietuvos dirigentu bei pianistu Leiba Hofmekleriu.

„Šiai duomenų platformai tinka du žodžiai – nostalgija ir modernumas. Klausytojai ras dainų, kurių iš senų patefono plokštelių ar juostinių kasečių klausydavosi vaikystėje, paauglystėje ar jaunystėje. Dainų, kurios yra Lietuvos muzikos aukso fondas. Jie ras ir tai, kuo dabar gyvena lietuviškos muzikos scena, kas yr ... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 2759 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-12-03


Firmos „Melodija" 1962–1992 m. išleistų plokštelių katalogas, apima estrada vadinamos Lietuvos populiariosios muzikos, roko ir džiazo paveldą vinilo (ir keleto šelako) plokštelių formatu.

Kataloge nurodomi visi vinilo plokštelėse įrašyti kūriniai, publikuojami plokštelių viršeliai, taip pat įtraukta ir spalvotų reprodukcijų.

Šioje knygoje skelbiami Luko Devitos, Zinos Nutautaitės ir Vladimiro Tarasovo apžvalginiai straipsniai, pateikiama archyvinių fotografijų, santraukos anglų ir rusų kalbomis.

Plokštelių viršeliai, dainų pavadinimai tarsi seka muzikinę istoriją, parodo, kaip vystėsi ir mainėsi populiarioji muzika, laisvėjo menininė išraiška, o katalogą galima skaityti ir nelyg poezijos knygelę.

Leidykla "Mintis", 2013

... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3619 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-01-21

Antiška
2014 metų gruodžio 31 dieną grupė „Antis" švęs savo trisdešimtmetį. Tiesa, „Antį" vadinti tik grupe būtų pernelyg diletantiška… Per trisdešimt metų Algirdo Kaušpėdo suburtas kolektyvas tapo išskirtiniu reiškiniu ne tik muzikiniame, bet ir socialiniame, kultūriniame ir netgi politiniame Lietuvos gyvenime. Be „Anties" būtų sunku įsivaizduoti ne tik lietuvišką roko muzikos sceną, bet ir visuomeninį gyvenimą. 11 albumų išleidęs kolektyvas buvo (ir vis dar yra) mūsų šalies laisvės įprasminimo muzikoje vėliavnešys. Jie vis dar kuria, vis dar kalba apie visuomenei svarbius dalykus ir vis dar yra tokie patys aktualūs kaip ir tada, kai Lietuva tvirtai įsikibusi laikė laisvės vairą savo kelyje į Nepriklausomybę.

Ateinantis pirmadienis – rugpjūčio 12 diena – „Ančiai" taip pat bus ypatingas. Būtent tada dienos šviesą išvys Algirdo Kaušpėdo knyga „Antiška". Kaip pats autorius sako, knygoje skaitytojai ras ne tik grupės tekstus, bet ir jų komentarus, istoriją, nuotraukas. Simboliška, tačiau „Antiška" bus pristatyta tą pačią dieną, kai „Anties" lyderis ir knygos autorius Algirdas Kaušpėdas švęs savo 60-metį.

Knygos pasirodymo ir vienos charizmatiškiausių asmenybių jubiliejaus išvakarėse manoMUZIKA.lt pakalbino Algirdą Kaušpėdą.

NORĖJO APLENKTI „ANTIES" NEKROLOGĄ

Simboliška, tačiau knygą pristatysite per savo šešiasdešimtmetį. Ar tai yra savotiška riba, žyminti muzikanto, kompozitoriaus, kūrėjo ir visuomenės veikėjo brandą, nuo kurios galima atsispirti į knygą sudedant dalį savo gyvenimo? Ar apskritai yra tokia riba?

„Meilė nežino ribų…" yra pasakęs savo tekste „Kontrolierė" „Anties" poetas Evaldas Morkūnas. Sutinku su šiomis eilutėmis. Nebandau skirstyti gyvenimo į etapus, brėžti ribas. Noriu pasidalinti, pasidžiaugti gyvenimo dovana, surengti draugams šventę, nes jei to nedarysiu beliks tik liūdnos progos… Stengiuosi gyventi naujai, vis šiek tiek kitaip ir tai yra įdomu. Vaizduoju, kad jubiliejaus nešvenčiu. Nors faktas yra faktas, todėl tikiuosi, kad draugai palaikys ma ... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 4250 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-08-10Загрузочный диск G Data BootCD 2013 от фирмы G DATA Software AG на источнике антивирусов avast! и Bitdefender дает возможность проверять компьютер, удалять и находить вирусы до загрузки системы.Загрузочный диск составляет полезным и эффективным инструментом для обнаружения вирусов и альтернативных вредоносных программ, какие заразили ваш ПК и не позволяют использовать систему в нормальном режиме.

... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3283 | Paskelbė: zenj68 | Data: 2013-01-27

Lietuvos roko pionieriai„...roko sąvoką įvardijome kaip jaunimo sąjūdį su jam būdingu jaunatvišku komunikatyvumu ir energija, kur aukščiausią vertybių statusą įgavo laisvės ir meilės idėjos. Ir iš tiesų, idealistais galima būtų pavadinti daugumą kalbintų žmonių, intuityviai tikėjusių pozityvia, kuriančia ir išlaisvinančia roko dvasia. Dar daugiau: rokas – tai apskritai prabudusi žmonijos Sąžinė, skatinusi atsigręžti į pirmaprades, universalias vertybes, todėl jį pagrįstai galima būtų vadinti prigimtinės kultūros dalimi."

Rokas Radzevičius
... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 4125 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-01-11

Tai – visa Fredžio Merkurio gyvenimo biografija, kurios autorė – apdovanojimų pelniusi roko žurnalistė Leslė-Ana Džouns (Lesley-Ann Jones), kartu su Queen keliavusi koncertiniuose turuose ir artimai susibičiuliavusi su grupe. Asmeniškai puikiai pažinodama likusius grupės narius ir artimiausius Fredžio aplinkos žmones – nuo gimimo iki paskutiniųjų dienų – Leslė-Ana parašė giliausių įžvalgų nestokojantį kūrinį apie vieną iš labiausiai mylimų ir sudėtingiausių pasaulio asmenybių.

Kupinoje kruopščiai surinktų faktų ir atjautos, šioje sensacijų nesivaikančioje knygoje – kaip ir kuriamame vaidybiniame filme – išskirtinis dėmesys skiriamas devintojo dešimtmečio Queen karjeros periodui prieš pasirodymą Live Aid, sugrąžinusį į šlovės olimpą, kai grupė buvo atsidūrusi ant iširimo slenksčio.
... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3992 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-11-27RadioMaximus – это полнофункциональный проигрыватель Интернет-радио станций, который позволяет искать, прослушивать и записывать ваши любимые радио-шоу и песни.

... Toliau »
  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3195 | Paskelbė: zenj68 | Data: 2012-11-23

  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3158 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-09-14

  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3054 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-09-14

  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3163 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-09-14

  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 2999 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-09-14

  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3218 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-09-14

  Kategorija: Naudinga | Parodymų: 3128 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2012-09-14

Copyright LongPlay.lt © 2023
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 3
Svečių: 3
Narių: 0

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų