Pirmadienis, 2018-11-19, 09:31:59
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [216]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Jūsų patefono tonarmas yra:
Balsavo: 18

 
Pagrindinis » 2015 » Vasaris » 7 » „Muzikos salė“ vilios atlikėjų autografais ir retais įrašais
08:13:20
„Muzikos salė“ vilios atlikėjų autografais ir retais įrašais
Muzikos salė
Šių metų vasario 19–22 dienomis Vilniaus knygų mugėje pirmą kartą vyksiančioje „Muzikos salėje“ bus pristatyti ne tik naujausi šalies atlikėjų albumai, bet ir išskirtinės muzikos kolekcijos. Ypatingą susitikimą su lietuviška muzika, jos kūrėjais ir leidėjais rengiantys organizatoriai melomanams pasiūlys pasinerti į įvairiausių žanrų muzikos klodus – tūkstančius naujausių ir kolekcinių ar išskirtinių įrašų, o atlikėjų ir leidėjų stenduose – išsamiau susipažinti su jais pačiais ir kūrybos užkulisiais. Be to, bus galima susipažinti su muzikos atsiradimo procesu, o autografus dalins per keturiasdešimt populiarių šalies muzikantų, kurių didžioji dalis pasirodys ir scenoje.

„Kviesdami į susitikimą su lietuviška muzika ir jos kūrėjais, norime kiek įmanoma išplėsti jos „horinzontus“ tiek šalies, tiek pasaulio kontekste. Tikime, kad tai bus išskirtinė pažintis, ateityje išaugsianti į žymiai didesnę iniciatyvą, ir dėkojame tiems šalies muzikos rinkos dalyviams, kurie prisidėjo prie šio projekto jau šiemet“, – sako „Muzikos salės“ projektą įgyvendinančios asociacijos AGATA direktorė Agnė Masalskytė.

„Muzikos salėje“ veiks 23 stendai, kuriuose įsikurs žinomi šalies atlikėjai ir grupės, leidybos kompanijos, organizacijos – nuo Aistės Smilgevičiūtės, Lino Adomaičio, Sauliaus Petreikio ir Keistuolių teatro, „Sutaro“ iki knygų ir muzikos mėgėjams puikiai žinomo „Rūdninkų knygyno“, Lietuvos džiazo federacijos ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro bei Vytauto Kernagio fondo, projekto „Atsiduok Vilniui“, „Muzikos agentūros M.P.3.“, elektroninės muzikos leidyklos „Silence Family“, šiuolaikinės baltiškos muzikos leidyklos „Dangus“, asociacijos AGATA stende būsiančių šimtų pavienių atlikėjų ir kitų organizacijų.

Pasinerti į garsų pasaulį kvies ne tik atskiri muzikantai ar grupės, bet ir susijungę įvairioms muzikos kryptims atstovaujantys atlikėjai. Atskiruose stenduose bus pristatomas lietuviškas džiazas, klasika, hip-hop, folkloras ir dainuojamoji poezija. Dėmesio centre bus ir Lietuvos muzikos istorija. Leidykla „Semplice“ kartu su tarptautinio senosios muzikos ansambliu „Canto Fiorito“ pristatys LDK muzikos albumą, kuriame skamba XVII a. italų kompozitoriaus ir kanclerio Leono Sapiegos Vilniaus rūmų kapelos vadovo Giovanni Battistos Cocciolos kūriniai. Salėje bus galima ir susipažinti su muzikos atsiradimo keliu. Bendrovė „Prašvieta“ pasakos apie diskų ir jų pakuočių spausdinimą, demonstruos leidinių pavyzdžius.

Muzikos kolekcionieriams organizatoriai taip pat žada gerų naujienų: bus galima įsigyti ir išskirtinių leidinių, tokių kaip Lietuvos džiazo antologija, kurią pristatys Lietuvos džiazo federacija. Rūdninkų knygyno stende melomanų lauks itin solidus asortimentas: nuo užsienio vinilinių plokštelių kolekcijos, rinktinių lietuviškos muzikos diskų iki muzikos žurnalų ir knygų. Asociacijos AGATA stende savo kolekciją pristatys muzikos kritikas, įrašų kompanijos „Zona Records“ vadovas Dovydas Bluvšteinas. O Sauliaus Petreikio stende bus galima ne tik įsigyti naujausią solinį albumą „Lowlands“, bet ir išvysti neįprastus muzikos instrumentus.

Išskirtinį susitikimą muzikos mėgėjams siūlys pirmą kartą Knygų mugėje dalyvausiantis Keistuolių teatras. Jo atlikėjai pristatys visus teatro išleistus kompaktinius diskus, filmus ir dainų rinkinius, o su XXV kolekcijos antrąja dalimi – vaikiškų spektaklių garso takeliais bei knygele su dainų tekstais – bus galima susipažinti pirmą kartą. Lauks susitikimai su teatro kūrėjais, pokalbiai apie Keistuolių teatro spektaklius ir kūrybą, pramogos, žaidimai, prizai, spektaklių bilietai, ypatingos nuolaidos ir dovanos vaikams bei suaugusiems.

Užsukę į „Muzikos salę“ galės įsigyti ir keletą naujai perleistų pamėgtų lietuviškos muzikos albumų. Vytauto Kernagio fondas kvies į specialiai šiam renginiui išleisto rinkinio „Dainos teatrui – 30“ premjerą, jame – į keturis kompaktinius diskus skaitmenizuotos „Dainos teatro“ 1986 iki 1989 metų plokštelės. A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ pristatys perleistą albumą „Saulės kelionė“, grupė „Obtest“ – albumą „Iš kartos į kartą“, o Gediminas ir Ainis Storpirščiai – CD formatu atgimusias istorijas iš kasetės „Tarakonas iš vaikystės“.

Be to, lankytojai galės nusipirkti pigesnių bilietų į „Bardai.lt“ organizuojamus koncertus bei vasarą Anykščiuose vyksiantį festivalį „Purpurinis vakaras“. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras platins bilietus į 26-ojo sezono koncertus – nuolaidos jiems sieks iki 50 proc.

Po koncertų, kuriuose pristatys naujausius albumus, specialioje autografų zonoje atlikėjai bendraus su gerbėjais, dalins parašus, fotografuosis. Savo fanų vasario 19 dieną lauks „Piano Link“, „Subtilu-Z“, „Žalvarinis“, „Biplan“, „ByTikZyz“ atlikėjai,; vasario 20 dieną – Linas Adomaitis, Andrius Kaniava, projekto „LRT OPUS ORE“ grupės ir „Muzikos barų“ pristatyme dalyvausiantys atlikėjai, vasario 21 dieną Ba., „Antis“, Saulius Petreikis, Giovanni Battistos Cocciolos muzikos albumo leidėjai, Ieva Narkutė, „Obtest“, „Colours of Bubbles“, Dmitrij Golovanov ir Kęstutis Vaiginis, „G&G Sindikatas“; ‚Auksinio disko“ laureatai, vasario 22 dieną – Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“, Gediminas ir Ainis Storpirščiai, MC Mesijus ir „Sedula“.

„Muzikos salės“ balkone įsikurs poilsio zona. Čia bus galima ne tik stebėti pasirodymus, bet ir pasivaišinti rinktiniais gėrimais iš „King & Mouse“ viskio krautuvėlės. Visas keturias dienas „Muzikos salės“ kava rūpinsis ir iki vėlaus vakaro užmigti neleis „Coffee Inn“. Norintiems pabėgti nuo šurmulio ar luktelti mėgiamo atlikėjo pasirodymo organizatoriai pasiūlys „Pušku pušku“ sėdmaišių poilsio erdvę.

Projektą „Muzikos salė“ įgyvendina asociacija AGATA, ne pelno organizacija, vienijanti atlikėjus (muzikantus, aktorius) bei muzikos leidėjus ir besirūpinanti jų teisių įgyvendinimu Lietuvoje. „Muzikos salės“ projektas yra iš daliesi finansuojamas LR kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis. Patekti į „Muzikos salę“ bus galima su Vilniaus knygų mugės bilietu – juos galima įsigyti „Bilietai.lt“ prekybos taškuose bei Vilniaus knygų mugės interneto puslapyje.

Po pasirodymų „Muzikos salėje“ autografus dalins atlikėjai:

Vasario 19 d., ketvirtadienis:
14 val. – „Piano Link“ projektas: Jekaterina Bieliauskienė ir Julija Morozova (fortepijonai)
15 val. – „Subtilu-Z“
16 val. – „Žalvarinis“
17 val. – „Biplan“
18 val. – „ByTikZyz“

Vasario 20 d., penktadienis:
14 val. – Baltijos kamerinis trio ir Genadijus Savkovas, "Duo Sensibile“, Sostinės vario kvintetas, Egidijus Ališauskas, Aistė Bružaitė ir Jolita Matkienė
16 val. – „Dainos teatras – 30“ pristatymo dalyviai
17 val. – Linas Adomaitis
18 val. – Andrius Kaniava
19 val. – LRT OPUS ORE projekto grupės.

Vasario 21 d., šeštadienis:
11 val. – Ba.
12 val. – „Antis“
13 val. – Saulius Petreikis
14 val. – kompozitoriaus Giovanni Battistos Cocciolos kūrinių albumo leidėjai
15 val. – Ieva Narkutė
16 val. – „Obtest“
17 val. – „Colours of Bubbles“
18 val. – Dmitrij Golovanov ir Kęstutis Vaiginis
19 val. – „G&G Sindikatas“
20:00 - „Auksinio diskų“ laureatų koncertas.

Vasario 22 d., sekmadienis:
11 val. – Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“
13 val. – Gediminas ir Ainis Storpirščiai
14 val. – MC Mesijus
15 val. – „Sedula“.

Šaltinis: music.lt
Pasidalink su draugais:
Kategorija: Muzika | Parodymų: 1435 | Paskelbė: Vinilas | Žymos: Muzikos salė
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.
[ Registruotis | Prisijungti ]
Copyright LongPlay.lt © 2018
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 4
Svečių: 3
Narių: 1
HardCoders

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų