Ketvirtadienis, 2023-03-30, 20:45:59
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [217]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Jūsų patefono tonarmas yra:
Balsavo: 21

 
Pagrindinis » Muzika
« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »
U.D.O.
5 x 5 = ? Tai ne šiaip matematinė užduotis, o tik sutapimas, kurį iššifruoja muzikos gerbėjams puikiai pažįstama vokiečių roko grupė “U.D.O.”: 2015-05-05 ji koncertuos jau 5-ą kartą Lietuvoje ir pristatys savo 15-liktą studijinį albumą. Koncertas vyks Vilniuje, “Forum palace”. Šįkart koncerto simboliu bus ne įprastos sunkiajai muzikai trys šeškės „666“, o penki penketai!

Bilietus į šį renginį jau platina visos „Bilietai LT“ kasos ir internete: www.bilietai.lt/event/24265. Pirmieji stovimi bilietai tikriems grupės fanams parduodami pigiau ir jų kiekis yra ribotas. Manoma, kad kaip ir ankstesniais kartais, jie bus išpirkti jau pirmąją pardavimo dieną.

Grupę “U.D.O.” 1987 metais subūrė buvę kitos visame pasaulyje gerai žinomos komandos “Accept” nariai – vokalistas Udo Dirkschneideris ir gitaristas Stefanas Kaufmannas. Per ilgametę karjerą “U.D.O.” sukūrė tuziną hitų, kuriuos daugelyje sėkmingų koncertų su entuziazmu traukia minios gerbėjų, ir keliolika studijinių albumų - daugelis jų susilaukė itin palankaus kritikų įvertinimo. Šiandien „U.D.O.“ ir toliau lieka viena produktyviausių ir daugiausiai koncertuojančių heavy metalo grupių pasaulyje. Sausio 23 dieną išleistas naujausias darbas „Decadent“ yra jau penkioliktas studijinis albumas grupės diskografijoje. Šis įrašas ne tik sėkmingai šturmuoja daugelio pasaulio šalių perkamiausių albumų sąrašus, bet jau sukėlė nemažą rezonansą muzikinėje spaudoje ir melomanų tarpe. Taigi teutoniško metalo fabrikas dirba visu pajėgumu.

Dabar grupės “U.D.O.” sudėtyje tik vienintelis vokalistas ir įkūrėjas Udo Dirkschneideris yra nuo jos kūrybinio starto 1987 metais. Kartu taip pat groja po dešimtmečio į grupę atėjęs boso gitaristas Fitty Wienholdas ir du po labai intensyvios atrankos 2013 metais prisijungę nauji ir jauni gitaristai – rusas Andrey Smirnovas bei suomis Kasperi Heikkinenas. O grupės fanams karščiausia naujiena, paskelbta tik šį savaitgalį, yra ta, kad nuo šiol grupės būgnininku ir pilnateisiu nariu yra jos lyderio sūnus Sve ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2332 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-10

Def Leppard
Šiemet 35-tąsias debiutinio albumo „On Through the Night“ metines minėsiantys roko vilkai „Def Leppard“ gerbėjams ruošia dar vieną, galbūt jau paskutinį savo albumą. Iki jų pasaulinių gastrolių pradžios likus nepaprastai mažai laiko, grupės nariai prisipažįsta nežinantys, ar spės albumą įrašyti laiku. Išvysti ir išgirsti gyvai grojančią roko legendą „Def Leppard“ lietuvaičiai galės gegužės 17-ąją „Siemens“ arenoje.

„Jau turėjome tris ilgas muzikines sesijas, kurių metu pavyko įrašyti beveik tris ketvirtadalius albumo. Naująjame albume atsispindės mūsų sukaupta patirtis scenoje, gerbėjai galės išvysti tikruosius „Leppard“, mes dar tikrai nenustojame augti ir tobulėti“, – interviu metu pasakojo grupės vokalistas Joe Elliott.

Naujuoju albumu „Def Leppard“ pristatys ir visiškai naują požiūrį į savo muziką – čia netrūks neįprastų, eksperimentinių sprendimų. Kol kas roko muzikantai nelinkę atskleisti nei naujojo albumo pavadinimo, nei tikslios jo pasirodymo datos.

„Esame be galo demokratiškas kolektyvas, visada įsiklausome į kiekvieno nario nuomonę. Kol visi nepasisakė, neišsakė savo nuomonės, nepriimame galutinio sprendimo. Nors dainos sukurtos, dar reikia padirbėti prie jų skambesio, dainų tekstų“, – sakė J. Elliott.

Per beveik 40 gyvavimo metų „Def Leppard“ yra pardavusi daugiau nei 100 milijonų muzikos įrašų. Britų roko legenda ir šiandien išlieka viena įtakingiausių ir daugiausiai koncertuojančių roko grupių pasaulyje, jos nariai puikios fizinės formos. Grupė išgarsėjo 1981 m. išleidusi antrąjį savo albumą „High’n’Dry“. Vėliau sekė tokie albumai kaip „Pyromania“, „Hysteria“, „Adrenalize“ ir kiti, pelnę grupei pasaulinį pripažinimą ir pirmasias vietas albumų topuose.

Paskutinis roko dievų albumas „Songs from the Sparkle Lounge“ buvo išleistas 2008 metais ir sulaukė didžiulio populiarumo bei buvo pristatytas gupės pasauliniame ture. Įrašinėjant naująjį albumą „Def Leppard“ muzikantai toliau bendradarbiauja su jų talismanu, prodiuseriu ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2239 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-10

Muzikos salė
Šių metų vasario 19–22 dienomis Vilniaus knygų mugėje pirmą kartą vyksiančioje „Muzikos salėje“ bus pristatyti ne tik naujausi šalies atlikėjų albumai, bet ir išskirtinės muzikos kolekcijos. Ypatingą susitikimą su lietuviška muzika, jos kūrėjais ir leidėjais rengiantys organizatoriai melomanams pasiūlys pasinerti į įvairiausių žanrų muzikos klodus – tūkstančius naujausių ir kolekcinių ar išskirtinių įrašų, o atlikėjų ir leidėjų stenduose – išsamiau susipažinti su jais pačiais ir kūrybos užkulisiais. Be to, bus galima susipažinti su muzikos atsiradimo procesu, o autografus dalins per keturiasdešimt populiarių šalies muzikantų, kurių didžioji dalis pasirodys ir scenoje.

„Kviesdami į susitikimą su lietuviška muzika ir jos kūrėjais, norime kiek įmanoma išplėsti jos „horinzontus“ tiek šalies, tiek pasaulio kontekste. Tikime, kad tai bus išskirtinė pažintis, ateityje išaugsianti į žymiai didesnę iniciatyvą, ir dėkojame tiems šalies muzikos rinkos dalyviams, kurie prisidėjo prie šio projekto jau šiemet“, – sako „Muzikos salės“ projektą įgyvendinančios asociacijos AGATA direktorė Agnė Masalskytė.

„Muzikos salėje“ veiks 23 stendai, kuriuose įsikurs žinomi šalies atlikėjai ir grupės, leidybos kompanijos, organizacijos – nuo Aistės Smilgevičiūtės, Lino Adomaičio, Sauliaus Petreikio ir Keistuolių teatro, „Sutaro“ iki knygų ir muzikos mėgėjams puikiai žinomo „Rūdninkų knygyno“, Lietuvos džiazo federacijos ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro bei Vytauto Kernagio fondo, projekto „Atsiduok Vilniui“, „Muzikos agentūros M.P.3.“, elektroninės muzikos leidyklos „Silence Family“, šiuolaikinės baltiškos muzikos leidyklos „Dangus“, asociacijos AGATA stende būsiančių šimtų pavienių atlikėjų ir kitų organizacijų.

Pasinerti į garsų pasaulį kvies ne tik atskiri muzikantai ar grupės, bet ir susijungę įvairioms muzikos kryptims atstovaujantys atlikėjai. Atskiruose stenduose bus pristatomas lietuviškas džiazas, klasika, hip-hop, folkloras ir dainuojamoji poezija. Dėmesio centr ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2328 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-07Individualus muzikinis projektas iš Vilniaus, o taip pat ir „garso laboratorija mokymosi tikslais“ - devita (dažniausiai rašoma mažosiomis) išleido albumą Space Duty (2015) - mažo tiražo (25 egz.) CD-R formatu, sudarytą iš ankstesnius metus (2008-2010) kauptų, derintų ir sėkmingai „sulydytų“ į visumą instrumentinių kompozicijų, priskirtinų eksperimentinei, noise bei elektroninei muzikai, taip pat įtraukiant (preparuotą ir tiesioginio skambesio) akustinę gitarą - nenuostabu, nes projekto kol kas vienintelis narys Lukas Devita savo ruožtu pasirodo gyvos muzikos koncertuose kaip dainų autorius-atlikėjas, pasitelkęs akustinę ar elektrinę gitarą.

Kur kas egzotiškesnė muzikinės paletės dalis –  apie 2007 m. NASA paskelbti laisvam naudojimui Saulės sistemos planetų skleidžiami garsai (tiksliau dažniai paversti girdimais garsais), trumpi fragmentai, persipynę visam albume, gausiai suskambantys finalinėje kompozicijoje „Interplanetary Vibes“.

Pirma ir ganėtinai skirtinga bandomoji albumo versija juodai-baltu viršeliu pasirodė tuzinu CD-R egzempliorių  pavidalu dar 2008 metais, o dabar, keletas, gal būt pačių brandžiausių atnaujinto albumo Space Duty kūrinių perkelta iš bendros split kasetės su Norvegų grupe Sleepyard ( Agharta tapes #7: DEVITA „Celestial halfway“ / SLEEPYARD „Wall of confusion“), kurią 2013 m. išleido bene žymiausia Lietuvos eksperimentinės muzikos organizatorė bei leidykla Agharta (www.arma.lt), 50 egz. tiražu. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 3261 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-05


Debiutinis Algio Fediajevo albumas. Laisvų akustinės gitaros (ir šiek tiek lūpinės armonikėlės) klajonių vedama muzika su lietuviškais tekstais apie vidinį žmogaus bastymąsi laisvės, prasmės, o gal ir aklai nieko link. Viskas apgaubta lengvu kiek psichodeliniu rūkeliu. ... Toliau »

  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2444 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-05

Clean Bandit
Festivalis „Granatos Live“, kuris šiemet vyks liepos 31–rugpjūčio 2 d. Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse, skelbia pirmuosius atlikėjus. Muzikos apdovanojimų „BRIT Awards“ nominantai – grupė „Clean Bandit“ jau patvirtino savo dalyvavimą festivalyje. „Granatos Live 2015“ bus pirmasis britų pasirodymas Lietuvoje.

Pretendentai į geriausios Didžiosios Britanijos grupės ir geriausio metų singlo apdovanojimus, „Gramy“ nominantai geriausio šokių muzikos įrašo kategorijoje, daugiausiai internete klausytos dainos ir vieno perkamiausių hitų autoriai – visa tai tik dalis „Clean Bandit“ ketverto pasiekimų. Klasikinę ir elektroninę muziką apjungiantis skambesys jauną grupę žaibišku greičiu užkėlė į šokių muzikos olimpą. Vos išleista jų daina „Rather Be“ iš debiutinio albumo „New Eyes“ tapo vienu didžiausiu 2014-ųjų muzikos hitų.

Kartu su vokaliste Jess Glyne įrašytas kūrinys net keturias savaites iš eilės išsilaikė pirmoje UK topų vietoje ir po trejų metų pertraukos savo šalies muzikai grąžino tokį populiarumą. Paskutinį kartą britų atlikėjams tokia sėkmė šypsojosi 2011-aisiais, kuomet topuose karaliavo Adele daina „Someone like You“.

„Rather Be“ sumušė ir perklausų internete rekordą – 2014-aisiais ši daina tokiose programose kaip „Spotify”, „Napster“, „Deezer“, „Google Play“ buvo transliuota 39,7 milijonus kartų ir populiarumu aplenkė tokius kūrinius kaip Pharello Williamso „Happy“ ir Johno Legendo „All of me“. Dominavusi ir muzikos atpažinimo programoje „Shazam“, „Rather Be“ papuolė tarp 5-ių visų laikų populiariausių „Shazam“ dainų, o oficialus klipas „Youtube“ buvo peržiūrėtas daugiau kaip 220 mln. kartų.

Grupės „Clean Bandit“ istorija prasidėjo Kembridžo universitete, kai klasikinę muziką nuo vaikystės kartu groję Grace Chatto ir Neilas Amin-Smithas susipažino su Jacku Pattersonu. Šis, tapęs Grace vaikinu, įrašinėdavo violončele grojančios merginos pasirodymus ir garso įrašus „patobulindavo“ elektroninės muzikos bei mušamųjų ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2359 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-04


Vienas įtakingiausių elektroninės muzikos žurnalų „DJ Mag“ dar kartą pagerbė lietuvį Marijų Adomaitį, šiandien geriau žinomą „Ten Walls“ vardu. Vos prieš mėnesį jo kūrinys „Walking With Elephans“ britų žurnale buvo pripažintas geriausiu šokių muzikos hitu. Tuo tarpu šiandien lietuvio veido atvaizdas puikuojasi ant vasario mėnesio žurnalo numerio, čia spausdinamas interviu su juo.

„Mes visi žinojome, kad anksčiau ar vėliau „Ten Walls“ taps žurnalo viršelio žvaigžde“, – rašoma puslapyje Djmag.com.
Jo kuriama muzika įvardijama kaip tamsi, niūri, hipnotizuojanti. Tokia, kuri neretai šokių aikštelėse jau išsiilgta, rečiau skambanti, todėl – įdomi ir intriguojanti. Numeryje „Ten Wall“ pristatomas kaip puikiai muziką ir melodiją jaučiantis atlikėjas, kaip pavyzdys daugeliui muzikantų.

Akį traukia ir netikėtas siurrealistinis viršelis su ipatrigubėjusiu M.Adomaičio veidu.
„Ten Walls“ šiandien gali džiaugtis elektroninės muzikos pasaulyje sulaukiantis vis didesnio pripažinimo. Kelis šimtus pasirodymų skirtinguose žemynuose per metus rengiantis lietuvis palaipsniui užkariauja ne tik populiarių klubų scenas, bet ir festivalius.

Vasarą jis ketina pasirodyti Barselonoje vyksiančiame „Sonar“ muzikos festivalyje greta tokių žvaigždžių kaip „The Chemical Brothers“, Skrillex, „Duran Duran“, „Die Antwoord“ FKA Twings, „Flying Lotus“, „Roisin Murphy“, „Hot Chip“, Laurent Garnier ir daugelio kitų muzikos mylėtojams žinomų vardų. Tai bus pirmas kartas, kai festivalyje koncertuos lietuvis atlikėjas.
... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2384 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-02

Bryan Adams
Paskutiniai keli mėnesiai Bryano Adamso gyvenime buvo išties ryškūs. Atšventęs 55-ąjį gimtadienį atlikėjas išleido ir 12-ąjį studijinį albumą „Tracks of My Years“ – topuose karaliaujantį koverių ir naujų dainų rinkinį.

Švęsdamas savo populiariausio albumo „Reckless“. 30-metį atlikėjas praėjusią savaitę pradėjo koncertinį turą (su kuriuo kovo pabaigoje užsuks ir į Lietuvą). Taip, tai albumas, kuriame yra ir „Heaven“, ir „Summer of '69“, ir „It's Only Love“, ir „Run To You“. Ta proga „Huffingtonpost“ parinko 25 faktus, kurių jūs apie Bryaną Adamsą (galbūt) nežinojote.

1. Bryanas Adamsas metė mokyklą vos 16-os norėdamas atsiduoti muzikai ir įtikino motiną leisti koledžui skirtas santaupas išleisti fortepijonui įsigyti.

2. Būdamas dar paauglys, Bryanas Adamsas buvo glam rokeris. Prieš pradėdamas solo karjerą, jis grojo Vankuverio grupėje „Sweeney Todd“. Prie grupės Adamsas prisijungė būdamas 16-os, 70-ųjų viduryje, ir trumpam pakeitė grupės lyderį Nicką Gilderį.

3. Bryano Adamso ketvirtasis albumas „Reckless“ Kanados topus šturmavo stebėtina jėga. Tai buvo pirmasis Kanados atlikėjo albumas, parduotas Kanadoje milijoniniu tiražu. Jį puikiai pirko ir kitose šalyse, ir vien JAV albumo buvo parduota 5 milijonai kopijų.

4. Ar žinote, kad Bryanas Adamsas norėjo išbandyti jėgas vaidindamas? 1989 jis suvaidino filme „Pink Cadillac“ su Clintu Eastwoodu. Adamsui teko degalinės operatoriaus vaidmuo. 2002 m. suvaidino rusų režisieriaus Andrejaus Končialovskio filme „Kvailių namai“ („Dom durakov“ / „House of Fools“).

5. Adamsas gimė Kingstone, Ontarijo valstijoje, bet vaikystėje gyveno ir Europoje, ir Azijoje, nes jo tėvas buvo Kanados užsienio reikalų ministerijos pareigūnas.

6. Be muzikinės sėkmės, Adamsas yra ir puikus fotografas. Jo darbus spausdino D. Britanijos „Vogue“, „L'uomo Vogue“, „Harper's Bazaar“, „Esquire“, „Interview magazine“ ir „i-D“. Jo darbai taip pat panaudoti brangiose „Guess Jeans“, „Sand“, „Converse ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2187 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-02


Įspūdingu koncertiniu turu per didžiausias šalies arenas pristatytas dainininkės Džordanos Butkutės albumas „Kryžkelės“ jau tapo ne tik auksiniu, bet ir platininiu. Anot atlikėjos prodiuserio Elegijaus Strasevičiaus, tai yra didelis ir džiugus laimėjimas. Juolab kad ir auksas, ir platina buvo pelnyti vos per vienerius metus nuo albumo pasirodymo.

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. Patariamosios tarybos iniciatyva sugrįžę Auksinių ir platininių diskų apdovanojimai Dž.Butkutę jau pradžiugino auksinio albumo simboliu, kuris jai buvo įteiktas Nominantų paskelbimo vakarą. Dabar atlikėja jau gali susimąstyti apie šlovės galerijos sukūrimą savo namuose, - Dž.Butkutės albumui „Kryžkelės“ šiuo metu yra gaminamas platininio disko apdovanojimas.

„Aišku, smagu – ką ir kalbėti, - sakė Dž.Butkutės prodiuseris Elegijus Strasevičius. – Jau baigiame parduoti devintą tūkstantį albumo kopijų ir platintojai prašo „iškepti“ daugiau. Mano žiniomis, tai yra pirmasis oficialus Džordanos platininis diskas. Galbūt panašių rezultatų yra buvę ir anksčiau, juk ne vienas Dž.Butkutės hitas jau kone tapęs lietuvių liaudies daina. Tačiau aš neturiu jos ankstesnių albumų pardavimo statistikos, todėl „Kryžkeles“ laikome pirmuoju tokiu sėkmingu - platininiu.“

„Kryžkelių“ įrašai truko daugiau nei metus. Pagaliau pasiryžusi paklusti savo sielos rokenrolui, Džordana šiuo albumu ir jo pristatymo turu Lietuvoje uždegė tikrus roko laužus. Su didele jėga į sceną grįžusi atlikėja maloniai nustebino ir savo kūrybos gerbėjus, ir kritikus.

Prodiuseris E.Strasevičius atskleidė, kad šiuo metu Dž.Butkutė su savo komanda jau pradėjo rašyti būsimojo albumo dainas. „Sutarėme taip, kad nedubliuosime kūrybos ir gamybos – iš pradžių turi gimti visos albumo dainos, o tada sėsime prie įrašų. Tikiuosi, kad gerbėjams ilgai laukti neteks. Turime daug minčių. Laikysimės to paties kelio – roko. Tačiau jis turi daug krypčių...“ - pasakojo Elegijus.

Artimiausiuose Džordanos planuose – penktadienio vakar ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2394 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-01-29

Dee & Kamy
Svarų vardą Lietuvos hiphopo scenoje užsitarnavęs duetas „Dee & Kamy“ išleidžia ilgai lauktą albumą „Filling The Gap“! Prieš penkis metus debiutavę su kompaktine plokštele „Original Taste“, tuo metu reperiai susižėrė eilę apdovanojimų.

Po beveik penkių metų darbo studijoje hiphopo atstovai „Dee & Kamy“ jau su iškelta galva neša naujo albumo žinią.

Reperiai itin džiaugiasi atsiradusia galimybe bendradarbiauti su skirtingų žanrų bei šalių atlikėjais: legendinės Los Andželo hiphopo grupės „Tha Alkaholiks“ muzikantu J-Ro, Daiva Starinskaite iš „Keymono“, Erica Jennings, Domu Aleksa ir kt. Visi šie atlikėjai turi savo rolę ir indėlį naujajame darbe.

„Tai mums buvo nauja patirtis, nauja ir pačiam albumui. Labai tikimės, kad mūsų žmonės tai pastebės ir įvertins“, – apie bendradarbiavimą su skirtingais atlikėjais atvirauja Tautmilas Čeida-Kamy.

„Dee & Kamy“ muzika vis dar dvelkia klasikine 90-ųjų hiphopo dvasia. Tokia pačia tematika ruošiamas vakarėlis ir pačiame menų fabrike „Loftas“. Tie kas žino legendines vakarėlių serijas po „Yo! MTV Raps“ ar „Arsenio Hall Show“ vardais – ras didžią sąsają netrukus vyksiančiame renginyje.

Be pačių vakarėlio kaltninkų ant scenos lips Lietuvos hiphopo didmeistriai „Gatvės Lyga Soundsystem“. Pastarają kompaniją sudaro tituluočiausias Lietuvos repo didžėjus DJ Mamania bei gilių rimų autorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Atlikėjai pripažįsta, jog kiekvienas jų pasirodymas yra spontaniškas muzikinis darinys. „Niekada nežinau, kokią instrumentalinę versiją pateiks Mamania grojimo metu, tad esu pasiruošęs bet kokiam posūkiui“, – teigia Svaras.

Taip pat ekskliuzyvinę programą ruošia Lietuvos metų hip-hopo naujokų nominacijos laureatai „Tavo Tėvas“ bei tų pačių apdovanojimų didžėjaus kategorijos laimėtojas DJ Swix.

Smagi staigmena, jog pagal senas tradicijas pastatytas renginys turės savo vedėjus. Vakarėlio diktorių rolę atliks DJ Mamania ir 2013 metų Lietuvos MC Battle vicečempionas ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2376 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-01-29


Savaitgalį Atėnų ligoninėje eidamas 69-uosius metus mirė graikų estrados legenda Demis Roussos, praneša BBC.

Dainininkas, kurio tikrasis vardas yra Artemios Venturi Roussos, gimė Egipte gyvenusių graikų šeimoje. Jau ankstyvoje vaikystėje būsima estrados žvaigždė pradėjo domėtis muzika, dainavo bažnyčios chore, studijavo muzikos teoriją, išmoko groti gitara ir trimitu.

1961 metais kilus Sueco krizei, Demis šeima prarado visą savo turtą ir buvo priversta grįžti į Graikiją, kur jaunuolis pradėjo profesionalaus dainininko karjerą.

Didžiulį vaidmenį Demis Roussos gyvenime turėjo grupė „Aphrodite's Child“, kurią dainininkas sukūrė su pasaulinę šlovę pelniusiu multiinstrumentalistu Vangeliu. Šis kolektyvas žaibiškai išpopuliarėjo ne tik Graikijoje, bet ir Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, kur pirmieji du „Aphrodite's Child“ albumai sulaukė itin palankių vertinimų.

Demis Roussos ne kartą viešėjo ir Lietuvoje: 2011 metais jis koncertavo Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, o po metų surengė koncertą ir Klaipėdoje. Tuomet jis publikai atliko ne tik pasaulinę šlovę atnešusius garsiausius hitus, bet ir naujas dainas iš neseniai išleisto albumo.

Dainininkas su naujuoju studijiniu darbu „Demis“ grįžo prie roko muzikos – legendinėje Londono studijoje „Ark Studios“ įrašytas albumas buvo pirmasis muzikanto studijinis albumas nuo 1997 metų. Studijoje Demis Roussos talkino talentingi ir jauni muzikantai: būgnininkas Virgilas Howe'as (garsaus gitaristo Steve'o Howe'o sūnus), gitaristas Nicholasas Rynessas-Hirschas (iš grupės „Dirty Feel“), bosistas Lewisas Reubenas Whartonas (iš grupės „Little Barrie“) ir klavišininkė Jessica Lauren.

Įrašų metu buvo naudojami autentiški muzikos instrumentai, su kuriais klasikinius albumus „Ark Studios“ kadaise įrašė legendinė grupė „The Rolling Stones“ ir kitos roko legendos. Tikriausiai dėl šios priežasties naujosios Demis Roussos dainos, atliktos tradiciniais soulo, bliuzo, roko stiliais, skamba taip š ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 2307 | Paskelbė: Atomas | Data: 2015-01-26

Edgar Froese
Sausio 20 d. nuo plaučių embolijos (gyvybei pavojinga giliųjų venų trombozės komplikacija) Austrijoje Vienoje mirė grupės Tangerine Dream įkurėjas

Edgaras Froese (70 metų). Kitų mirties aplinkybių nepranešama, ir vargu ar tai turi kokią nors prasmę.

Nuo 1967 metų iki savo mirties dienos Edgaras Froese buvo pagrindinis Tangerine Dream kompozitorius, bei vienintelis pastovus narys.

Be garso takelių filmams ir spektakliams, Tangerine Dream išleido virš 100 albumų. Taip pat liko plati solo diskografija.

Kolkas nežinoma ar staigi Edgaro mirtis nutrauks Tangerine Dream veiklą.

Kartą Edgaras pasakė: "Mirties nėra. Yra tik mūsų adreso pakeitimas kosmose". ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1788 | Paskelbė: Atomas | Data: 2015-01-23

Carnival Youth
Praėjusią savaitę paskelbtuose Latvijos muzikos apdovanojimuose kritikų liaupsinami jaunosios indie muzikos kartos atstovai „Carnival Youth“ paminėti net penkiose nominacijose, tarp kurių geriausio debiuto, geriausio vaizdo klipo, geriausio indie albumo, geriausios dainos. Apdovanojimų nugalėtojai paaiškės vasario mėnesio pabaigoje.

Geriausia daina pretenduoja tapti gimtojoje Latvijoje, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje skambėjusi ir į „Carlsberg“ alaus reklamos garso takelį Danijoje patekusi „Never Have Enough“. Ši debiutinio „Carnival Youth“ albumo „No Clouds Allowed" daina jau pasiekė ir Lietuvos radijo stotis.

„Carnival Youth“ taip pat turi gerų žinių gerbėjams Lietuvoje – vasario 13 dieną albumą „No Clouds Allowed" jie pristatys Šiauliuose, „Blic“ bare, o 14 dieną – Vilniuje, indie ir roko muzikos bare „Liverpool“.

„Labai džiaugiamės vėl atvykdami į Lietuvą koncertuoti! Praėjusiais metais gerai praleidome laiką grodami festivaliuose, o šiemet tai bus pirmieji mūsų soliniai koncertai jūsų šalyje. Labai laukiame ir pažadame pabandyti cepelinų!“ – linksmai juokėsi „Carnival Youth“ nariai.

2012 metais susikūrusi latvių indie ir neo-folk grupė „Carnival Youth“ vos per porą metų spėjo sulaukti tarptautinio pripažinimo. Muzikantai gerbėjus traukia savo eksperimentiniu, melodingu ir kiek asketišku folkloro mišiniu. Įdomus faktas, kad du iš keturių grupės vaikinų yra garsios latvių grupės „Prata vetra“ vokalisto sūnūs. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1768 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-01-20


Legendinės grupės GRATEFUL DEAD nariai Bobas Weiras, Philas Leshas, Mickey Hartas ir Billas Kreutzmannas vėl susijungs ir pažymės šios kompanijos 50-metį.

Ketvertas surengs tris didelius koncertus Čikagoje. Birželio pradžioje vyksiančiuose pasirodymuose taip pat dalyvaus su GRATEFUL DEAD į koncertus vykdavęs Bruce’as Hornsby bei PHISH narys Trey’us Anastasio.

Apie grupės planus pranešė Trixie Garcia, jau mirusio grupės lyderio Jerry’io Garcios duktė.

B. Weiras pažymėjo, kad tai bus paskutiniai grupės koncertai. Jokių planų tolesnei veiklai nėra. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1517 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-01-18


Ovacijos, tyli pagarba ir susikaupimas, neslepiamas susižavėjimas ir noras išgirsti kuo daugiau – taip Lietuvos publika pasitiko pasaulinio lygio žvaigždę Andrea Bocelli (56). Solisto, gebančio suderinti klasikinę ir popmuziką, gerbėjai po sekmadienį vykusio koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje ne sykį prašė pakartojimo ir po pasirodymo neskubėjo skirstytis.

A.Bocelli į Lietuvą atskrido sekmadienio pavakarę, kartu su juo iš Rygos į Kauną atvyko ir žmona su dvejų metų dukrele.

Į žvaigždės koncertą buvo išpirkti visi bilietai. A.Bocelli, pavietęs į dviejų dalių renginį, gerbėjus tarsi užbūrė. Regis, publika fiksavo ir priėmė kiekvieną garsiojo atlikėjo balso vibraciją.
Didžiulėje scenoje kiek po 19 valandos pirmiausia pasirodė Lietuvos simfoninio orkesto ir Kauno miesto choro nariai.

Koncertas pradėtas kūriniu iš Džiuzepės Verdžio operos „Trubadūras“. Jį atliko tik orkestro muzikantai. Išsyk po jų sugrotos įžangos į sceną užlipo A.Bocelli. Didžioji dalis klausytojų garsenybę pasitiko plodami ir atsistoję iš savo vietų. Už pagarbą solistas atsidėkojo arijomis iš operų „Trubadūras“ ir „Manon Lesko“. Po dviejų kūrinių sceną A.Bocelli trumpam užleido sopranui Serenai Farnocchia.

Sugrįžęs jis pademonstravo ne tik savąjį gebėjimą užburti klausytojus balsu, bet ir dalį kūrinio „Ave Maria“ sugrojo fleita.

Nuo vaikystės regėjimo netekusį atlikėją kaskart nuo scenos palydėdavo ir į ją sugrįžti padėdavo chorui sekmadienio vakarą dirigavęs Marcello Rota. Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikantams bei Petro Bingelio vadovaujamo Kauno valstybinio choro dainininkams koncerte dirigavęs Marcello Rota su lietuviais repetavo dvi dienas ir liko jais labai patenkintas.

Pirmą kartą Kauno arenos istorijoje laiptai, vedantys nuo scenos, buvo užtverti juodu audiniu – per jį neįmanoma buvo matyti, kaip atlikėjai ir muzikantai patenka į užkulisius. Būtent už audeklo laiką dažniausiai leisdavo A.Bocelli, kai ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1876 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-01-14

Joe Cocker
Savo namuose Kolorado valstijoje mirė atlikėjas Joe Cockeris. Jam buvo 70 metų.

Prikimusiu balsu svaiginęs milijonus klausytojų atlikėjas mirė nuo ligos, kurios pavadinimo dainininko agentas Barrie Marshallas nenorėjo atskleisti. Tačiau buvo žinoma, kad britas kovoja su plaučių vėžiu.

„Jis buvo paprasčiausiai unikalus“, - sakė atlikėjo agentas. B.Marshallas pridūrė, kad širdyse po šios netekties „likusios tuštumos bus neįmanoma užpildyti“.

J.Cockerio karjera tęsėsi penkis dešimtmečius Pradžioje niekam nežinomas jaunas vaikinas, pasirinkęs sceninį Vance'o Arnoldo vardą, planavo įsilieti į pop muzikos sceną, tačiau netrukus suprato, jog tikrasis jo pašaukimas – rokas, bliuzas ir soul stiliaus muzika. Todėl 1966 metais J.Cockeris įkūrė būtent tokio stiliaus grupę, kuri jau po poros metų atsidūrė anglų populiariausių atlikėjų sąrašo viršūnėje.

1969-aisiais Joe pradėjo solinę karjerą - pažymėtą daugiau nei 20 solinių albumų, daugybe pasaulinių gastrolių, pasirodymais legendiniame Vudstoko festivalyje 1969-aisiais (ir jo jubiliejui skirtame festivalyje 1994-aisiais), JAV prezidento George'o Busho inauguracijoje, taip pat - karalienės Elizabeth II-osios valdymo Auksinio jubiliejaus iškilmėse prie Bakingamo rūmų 2002-aisiais. Šiame koncerte J.Cockeriui pritarė Philas Collinsas ir "Queen" gitaristas Brianas May - lyg primindami, kokią didelę kolegų pagarbą buvo pelnęs šis dainininkas. Beje, jis buvo vienas pirmųjų Vakarų atlikėjų, koncertavusių tuometėje Vokietijos Demokratinėje Respublikoje - Joe keliavo visur, kur jo laukė gerbėjai, neskirstydamas jų pagal politinius įsitikinimus.

Prikimusį dainininko balso tembrą muzikos kritikai vieningai vadina išskirtiniu. Žurnalas "Rolling Stone" J.Cockerį yra įtraukęs į geriausių visų laikų vokalistų šimtuką.

Joe Cockeris Lietuvoje lankėsi du kartus – 1995 metų vasarą jo pasirodymas Vilniaus „Žalgirio“ stadione tapo išskirtiniu įvykiu. Tokio kalibro muzikos žvaigždės tuo metu į Lietuvą be ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1926 | Paskelbė: Greatdainys | Data: 2014-12-22


2015 metų kovo 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertuos Kanados roko žvaigždė Bryanas Adamsas su savo grupe. Šis pasaulinis gastrolinis turas bus išties ypatingas ir jubiliejinis, nes skirtas dainininko sėkmingiausio albumo „Reckless“ 30-mečio išleidimui. Pasaulio šviesą išvydęs 1984 metais, „Reckless“ tapo lemtingu B.Adamso karjeroje ir buvo parduotas daugiau kaip 12 milijonų kopijų tiražu.

Albumas tapo tris kartus platininiu vien tik Didžiojoje Britanijoje, o hitus iš šio albumo žino turbūt kiekvienas – tai „Run to You“, „Kids Wanna Rock“, „Somebody“, „Summer of '69“, „One Night Love Affair“ ir „It‘s Only Love“ duete su neprilygstama Tina Turner.

Bryanas Adamsas atvyksta su pilna savo muzikantų grupe. Kartu atkeliauja didelė techninio personalo komanda ir visa koncertui reikalinga garso bei apšvietimo įranga. Koncerte skambės ne tik visas „Reckless“ albumas, bet ir kiti B.Adamso megahitai, tokie kaip „(Everything I Do) I Do It For You“, „Please Forgive Me“, „All for Love“, „Have You Ever Really Loved a Woman?“ ir daugelis kitų.

Populiariausias pasaulyje Kanados ambasadorius

Savito balso savininkas, talentingas kompozitorius, Kanados roko muzikos ikona Bryanas Adamsas gimė 1959 m. Kingstone, Kanadoje.

Dainininko tėvas buvo diplomatas, todėl nuo ankstyvosios vaikystės būsimoji žvaigždė keliavo į įvairias pasaulio šalis, gyveno Izraelyje, Portugalijoje, Austrijoje. Būdamas keturiolikos, Bryanas metė mokyklą ir visą laiką paskyrė muzikai – jis grojo gitara savo bičiulio Davido Tayloro suburtoje grupėje. Vėliau muzikantas visgi baigė muzikos mokyklą (fortepijono klasę) ir tapo grupės „Shock”, o vėliau „Sweeny Todd” nariu.

Pirmieji trys B.Adamso albumai nebuvo itin sėkmingi, tačiau ir neliko nepastebėti. Prikimęs balsas, tembru primenantis jaunąjį Rodą Stewartą, hitų kūrėjo talentas, „šaunaus jaunuolio iš gretimos gatvės” įvaizdis suteikė B.Adamsui laukiamo svečio statusą MTV kanalo eteryje. Jau antrasis albumas „You Want ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1808 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-12-18

Copyright LongPlay.lt © 2023
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 3
Svečių: 3
Narių: 0

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų