Penktadienis, 2020-09-25, 08:20:27
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [217]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Jūsų patefono tonarmas yra:
Balsavo: 19

 
Pagrindinis » 2014 » Vasaris » 20 » KNYGA. KAVA. GYVAI. Jaunos muzikos scena Vilniaus knygų mugėje
00:14:31
KNYGA. KAVA. GYVAI. Jaunos muzikos scena Vilniaus knygų mugėje

Vilniaus knygų mugė yra vienas gražiausių renginių Lietuvoje. Tūkstančiai žmonių (jeigu visiškai tiksliai - 64 tūkst., praėjusių metų duomenimis) susirenka į LITEXPO parodų centrą tam, kad papildytų savo bibliotekas ir gyvai susitiktų su tik iš tekstų pažįstamais rašytojais. Tai yra knygos ir intelekto šventė, kuri įkvepia.

Knyga šiemet sujungė ir keturis iš pirmo žvilgsnio skirtingus, bet ta pačia kryptimi žiūrinčius vardus: pasauliniais žurnalais, knygomis ir muzikos įrašais prekiaujantį sostinės "Rūdninkų knygyną”, Lietuvos atlikėjus saugančią gretutinių teisių asociaciją AGATA, kuri projekte pristatys AGATA meistriškumo stovyklos dalyvius ir jų kūrybą, kavinių tinklą "Coffee Inn” ir pirmąjį indie muzikos barą Lietuvoje "LIVERPOOL Indie/Rock Bar”.

Įkvėpti "Rūdninkų knygyno” įkūrėjo Deimanto Vainilkos jie susivienijo, kad šiais metais vasario 20-23 dienomis vyksianti Vilniaus knygų mugė skambėtų. KNYGA. KAVA. GYVAI. - tai visas mugės dienas veiksianti jauniems Lietuvos atlikėjams skirta scena, kuri bus įrengta tradiciškai liberalesniame ir daugiau laisvos erdvės pasiūlančiame mugės "Bukinistų” pasaže.

Kai tik pavargsite bevaikščiodami nesibaigiančiais mugės koridoriais - o tai tikrai nutiks, jūs tai žinote iš ankstesnių metų - šioje scenoje lauks iš viso 9 koncertai per tris dienas. Scenoje - nauji Lietuvos muzikos vardai, kurių jūs galbūt dar negirdėjote, bet kuriuos pažinti verta taip pat, kaip ir perskaityti debiutuojančių Lietuvos eseistų kūrybą. Klausykitės jų su knyga ir kavos puodeliu rankose.KNYGA. KAVA. GYVAI. koncertuos:

ORA
Vasario 20 d., ketvirtadienį, 16 val.

Už "Ora” pseudonimo slepiasi AGATA stovyklos dalyvis, grupės vokalistas ir gitaristas Vygantas Šimkus, klavišiniais grojanti Inga Urbonavičiūtė bei bosistas Arūnas Kūgauda. Dvejus metus gyvuojančio trio muzikos pagrindas – dainuojamoji poezija, tačiau į ją muzikantai įpina ir kitus muzikos stilius, tarp jų - netgi trip-hopą. Tarp grupės įkvėpėjų - tiek Domantas Razauskas, tiek "Massive Attack”. Skamba intriguojančiai? Išgirskite tai Knygų mugėje.

Išgirskite "Ora”: grupeora.lt

MAKCHU PIKCHU
Vasario 20 d., ketvirtadienį, 18 val.

"Makchu Pikchu” ką tik gimęs vardas Lietuvos muzikoje. Tačiau už jo esantys muzikantai gerai pažįstami. Vokalistas Imantas Reed dar pernai dainavo vienoje perspektyviausių šalies indie roko grupių "ReedNoBrass”, gitaristas Rytis Taraila yra grojęs su daugybe grupių nuo ŽAS iki "G&G Sindikato”, pianistą Vytį Smolską galime prisiminti iš "Pieno lazerių”, bosistą Gediminą Andriškevičių iš "Skylės” ir "Bitės”, o
būgnininką Vytį Vainilaitį iš pasirodymų su Jurga, SKAMP, "Saulės broliais”.

Vaikinai neslepia ambicijų patikti ne tik plačiąjai publikai, bet ir kritikams. Knygų mugė ne tik viena pirmųjų galimybių juos pamatyti scenoje kartu gyvai, bet ir pirmiems įsigyti debiutinį "Makchu Pikchu” albumą.

Išgirskite "Makchu Pikchu”: facebook.com

JUSTĖ KAZAKEVIČIŪTĖ ir JULIJA RUŠINSKYTĖ
Vasario 21 d., penktadienį, 16 val.

Vilkaviškietė Justė Kazakevičiūtė (vokalas, gitara) ir iš Juodkrantės kilusi Julija Rušinskytė (vokalas, klavišiniai) yra dainuojamosios poezijos kūrėjos, susipažinusios AGATA meistriškumo stovykloje. Justė dažnai koncertuoja solo arba su vienu iš stovyklos mokytojų, žinomu Lietuvos bardu ir kompozitoriumi Andriumi Kulikausku. Julija studijuoja džiazo vokalą VDU Muzikos akademijoje, yra subūrusi kelias grupes, kuriose atlieka dainuojamąją poeziją su džiazo prieskoniais.

Knygų mugėje - reta galimybė kartu scenoje išgirsti dvi talentingas dainų kūrėjas ir atlikėjas, kurioms pritars AGATA stovyklos dalyviai Austėja Žvirbylė (trimitas), Tadas Umbrasas (gitara) ir Vadimas Stankevičius (perkusija).

Išgirskite Juliją: soundcloud.com
Išgirskite Justę: youtu.be

VOLUMETEARS
Vasario 21 d., penktadienį, 18 val.

"Volumetears” yra jaunų muzikos profesionalių Jekaterinos Pranevič (vokalas) ir Annos Polukord (gitara, vokalas) duetas, kuriantis modernaus soul ir R&B stilių mišinį. Jos susipažino Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur abi baigė studijas džiazo katedroje. Autentiška „Volumetears" kūryba yra pamokų akademijoje ir asmeninių įtakų, varijuojančių nuo Amy Winehouse ir Withney Houston iki „The Roots", rezultatas.

Dirbdamos su daugeliu skirtingų muzikos projektų, kaip "Volumetears” Jekaterina ir Anna koncertuoja ne taip dažnai, kaip norėtų. Pasirodymas Knygų mugėje - viena iš retų progų jas pamatyti scenoje kartu.

Išgirskite "Volumetears”: soundcloud.com

R.A.D.D.
Vasario 21 d., penktadienį, 20 val.

"Jauni, ambicingi ir perspektyvūs”, - nesikuklina savęs pristatyti šis džiazo kvartetas. Jį sudaro iš daugelio kitų muzikinių projektų publikai jau pažįstami jauni džiazo talentai, ilgamečiai AGATA stovyklos dalyviai Donatas Petreikis (saksofonas), Rokas Jackūnas (gitara), Arman Isojan (kontrabosas) ir Domantas Razmus (būgnai). Kartu jie yra laimėję „Grand Prix" konkurse „Vilnius Jazz Young Power 2013” ir koncertavę Vokietijoje.

Išgirskite R.A.D.D.: facebook.com

MARTIN WALL
Vasario 22 d., šeštadienį, 16 val.

Amerikietiško folkloro įkvėptą muziką kuriantis Martin Wall - vienas įdomiausių kol kas neatrastų Lietuvos dainų autorių ir atlikėjų. Jo akustine gitara ir lūpine armonikėle pasakojamas nostalgiškas istorijas dar labiau sustiprina švelnus vokalas. Jei jo muzika būtų knyga, tai būtų Jack Kerouac "Kelyje”, o gal ir J. D. Selinger "Rugiuose prie bedugnės”.

Išgirskite Martin Wall: soundcloud.com

JOURNEY OF MINTYRIA
Vasario 22 d., šeštadienį, 18 val.

Viena naujausių grupių Lietuvos indie muzikos žemėlapyje. Jų kuriamas garsas - nuo folk’o iki country. Pernai muzikantus gyvai galėjo įvertinti festivalių "WTFest” ir "Vilnius Music Week” publika. Vilniaus knygų mugėje bus galima su "Journey of Mintyria” susipažinti anksčiau, nei juos atras jūsų draugai, kai šie vaikinai išpopuliarės.

Išgirskite "Journey of Mintyria”: soundcloud.com

GARBANOTAS BOSISTAS
Vasario 22 d., šeštadienį, 20:00 val.

2008-aisiais pradėję kaip dar viena pogrindžio grupė keistu pavadinimu, tarp psichodelikos, klasikinio roko ir šiuolaikinio indie folk’o laviruojantys "Garbanotas Bosistas” išaugo į vieną publikos mylimiausių vardų šiandieninėje Lietuvos roko scenoje. Jų gerbėjų skaičius "Facebook” - pusšešto tūkstančio. Jų koncertų geografija - nuo Rygos iki Varšuvos. Jų diskografijoje - debiutinis albumas "Venera”. Ir, svarbiausia, jų bosistas - tikrai garbanotas.

Išgirskite "Garbanotą Bosistą”: soundcloud.com

ELLE G
Vasario 23 d., sekmadienį, 12 val. - kūrybinės dirbtuvės mažiesiems, 13 val. - koncertas

Duetas, svingo ir ritmenbliuzo klasiką perkeliantis į 2014-uosius. Giedrė Nalivaikaitė (vokalas, kazu, kiti instrumentai) ir Elena Augustinaitė (ukulelė, vokalas) interpretuoja pasaulinę retro muziką ir pamažu pristato autorines "Elle G” dainas. Rudenį jos praleido koncertuodamos Vokietijoje, o šiemet planuoja aplankyti ir svingo gimtinę - JAV.

Prieš koncertą muzikantės surengs ir kūrybines dirbtuves mažiesiems (5-10 metų) skaitytojams. Elena ir Giedrė iš seno lagamino trauks istorijas apie savo atliekamą muziką ir naudojamus instrumentus bei pakvies patiems pasigaminti savo instrumentą. "Turėkite pilnas kišenes smalsumo ir šypseną veide, visu kitu pasirūpinsime mes”, - užtikrina jos.

Išgirskite "Elle G”: soundcloud.com
KNYGA. KAVA. GYVAI. pristato:


Pasidalink su draugais:
Kategorija: Muzika | Parodymų: 2955 | Paskelbė: Vinilas | Žymos: Knygų mugė, KNYGA. KAVA. GYVAI
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.
[ Registruotis | Prisijungti ]
Copyright LongPlay.lt © 2020
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 5
Svečių: 5
Narių: 0

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų