Trečiadienis, 2023-03-22, 07:39:38
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [217]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Kokios firmos jūsų garso stiprintuvas?
Balsavo: 76

 
Pagrindinis » Įvairios
1 2 »

Rugpjūčio 9-ąją, sekmadienį, pirmą kartą Vilniuje minėsime Tarptautinę vinilinės plokštelės dieną (Vinyl Record Day, Rugpjūčio 12 d.). Ne paslaptis, kad sekmadienis yra vinilo fanų diena, tad susibėkime visi čia!

Garsiau.lt iniciatyva organizuojamas renginys po atviru dangumi sušauks tiek vinilui neabejingus, tiek ramiai malonaus sekmadieninio chill’o išsiilgusius vilniečius, tad kviečiame susitikti Užupyje esančioje „Downtown Forest Hostel & Camping“ terasoje!. Didysis vinilo sekmadienis jau čia pat!

Tarptautinę vinilo dieną:
-Galėsite iš arčiau susipažinti su ką tik pasirodžiusiais pirmaisiais Lietuvoje nešiojamais patefonais CROSLEY;
-Naujomis ir nebe pirmą gyvenimą skaičiuojančiomis plokštelėmis prekiaus „Rūdninkų knygynas“, „Vinilo Studija“;
-Vinyl exchange: visi norintys galės keistis vinilais ir tarpusavyje;
-Gyvai gros ir vinilines plokšteles suks didžėjai,
-Sekmadieninį alkį numalšins grilio meistras ir jo gardieji burgeriai!

Pradžia: 12:00
Sekmadieniausim iki: 20:00

Įėjimas: nemokamas ir laisvas!

https://www.facebook.com/events/1475856172730511/

  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 6719 | Paskelbė: Francas | Data: 2015-08-07


Plokštelių paruotuvė Kaune

Nauja plokštelių parduotuvė Kaune - vinilai grįžta į madą!

Jau gegužės 2 d. Kaune duris atvers nauja muzikos įrašais prekiaujanti parduotuvė. Joje didžiausias dėmesys bus skiriamas vinilo plokštelių gerbėjams. Pirkėjams bus pasiūlytas bene plačiausias įvairių žanrų vinilinių plokštelių bei šelako plokštelių pasirinkimas.

Šalia plataus vinilo pasirinkimo, melomanai galės isigyti ir originalių CD / DVD / MC muzikinių irašų.  Neradus norimo įrašo, jį bus galima tiesiog užsisakyti. Laukiami visi, kurie tiki muzika!

Plokštelių parduotuvėje, įsikūrusioje Kęstučio g. 7 (priešais PUNTO JAZZ)  muzikos gerbėjai bus laukiami darbo dienomis 10.00–18.00 val., o šeštadieniais 10.00–14.00 val.

Apsilankykite mūsų facebook paskyroje!
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 6573 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-04-23

Johno Lennono skulptūra
Trečiadienio pavakarę pristatytas skulptoriaus Jono Gencevičiaus sukurtas muzikanto Johno Lennono skulptūrinis portretas. Jau ketvirtadienį jis keliaus į liejyklą, kur bus išlietas bronzinis paminklas garsenybei.

Būsima skulptūra J.Lennonui atminti pristatyta Oslo namų skvere. Ją susirinkusiems svečiams pristatė idėjos autorius, menininkas Saulius Paukšys ir pats skulptūrą sukūręs J.Gecevičius.

Žmonės.lt S.Paukštys pasakojo, kad idėja sukurti tokią skulptūrą gimė bene prieš penkerius metus. „Pradžioje galvojome abstrakčiai. Galiausiai radome jaukų skverą, jo šeimininkams papasakojau apie tokios skulptūros galimybę. Paaiškinau sąsajas tarp J.Lennono kūrybos ir jų kuriamos vietos. Savininkams idėja patiko, jie sutiko erdvę užleisti skulptūrai. Tai vėliau radau Joną Gencevičių – modernų ir talentingą skulptorių“, – istorijos pradžią pasakojo menininkas.

Anot S.Paukščio, kaip tiksliai turi atrodyti J.Lennono skulptūra, sugalvojo J.Gecevičius. „Jis rado muzikanto jaunystės laikų nuotrauką, kurioje jis – su gėlės žiedu akyje. Ta nuotaika, savotiškas likimo ženklas, mums labai patiko. Kol išgryninome konkrečią formą, praėjo gal metai“, – paaiškino menininkas.

Minėtą nuotrauką kadaise įamžino britų fotografas Robertas Whitakeris. Menininkai susisiekė su fotografo sūnumi ir gavo leidimą naudoti fotografijos fragmentus skulptūrai. „Viskas legalu ir jokio piratavimo nėra“, – patikino S.Paukštys.

Trečiadienį pristatytas natūralaus dydžio gipsinis skulptūros modelis, o jau ketvirtadienį jis bus nuvežtas į liejyklą: skulptūrą nulies iš bronzos. Kovo mėnesį bus atidengtas ir galutinis skulptūros variantas.

XX a. antrosios pusės muzikos ikona J.Lennonas 7-8 dešimtmečiais buvo vienos iš populiariausių ir įtakingiausių to meto grupių „The Beatles“ lyderis.

Kolektyvui iširus, jis užsiėmė soline karjera, buvo visuomeninis aktyvistas. Tuomet sukurta garsiausia muzikanto daina „Imagine“ laikoma tarptautiniu h ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2775 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-02-05

Jonas Jakutis
Patefonu klausytis muzikos šiais laikais išdrįsta ne kiekvienas. Vis dėlto, vintažu vadinama klasika šiuo metu yra madinga. Ketvirtus metus patefonus Lietuvoje pats gaminantis J. Jakutis siekia išgauti kuo aukštesnę muzikos kokybę.

Kūrybai inspiravo menka technikos pasiūla
Ponui Jonui Jakučiui yra 60 metų. Prieš daugiau kaip 30 metų buvusiame KPI (dabar KTU) jis įgijo radijo inžinieriaus specialybę. Dar studentavimo laikais su draugais konstruodavo įvairią buitinę audio aparatūrą, kadangi tais laikais parduotuvėje buvo labai skurdus audio aparatūros pasirinkimas, o geresni aparatai buvo parduodami už talonus. Apie importinius gaminius galėjai tik pasvajoti. „Dabartiniam jaunimui, kada prekybos centrai lūžta nuo audio ir video technikos gausos anų laikų situacija neįsivaizduojama. Todėl nuolat ką nors po darbo, o ir darbo metu konstravau. Tai kokį audio stiprintuvą, tai patefoną ar garso kolonėles“ - pasakojo vyras.

Potraukis technikai išliko nuo vaikystės
Poną Joną visuomet traukė dvi sritys – mechanika ir muzika. „Nežiūrint to, kad esu radijo inžinierius, visą laiką nuo pat mažens mane labai domino mechanika, t.y. įvairūs mechanizmai ypač tikslioji, precizinė mechanika.“ Jau nuo mokyklos laikų jo gyvenimas yra susijęs su muzika. Vyras grojo mokyklos, vėliau ir instituto orkestruose.

„Patefonas yra toks įrenginys, kuriame susijungia visi šie komponentai – elektronika, tiksli mechanika, akustika, dizainas ir viską apjungia MUZIKA. Jaučiuosi pilnai realizavęs save“ - džiaugėsi ponas Jonas.
Imtis patefonų gamybos verslo ėmėsi prieš keturis metus.

Patefonas – daugiau negu CD
„Daugelis klausia, kam yra reikalingas patefonas, jeigu jį senai pakeitė CD. Vinilinė plokštelė, kaip įrašo formatas, yra labai nepatogus naudojimui, čia jį CD aplenkia. Tik palyginkime: su patefonu ir ypač su jo pagrindine dalimi tonearmu, kuris laiko galvutę, reikia elgtis labai atsargiai, pati jautriausia vieta – galvutės adat ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2730 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2015-01-29


R.I.P.
Bob Casale

Bob Casale


Būdamas 61-erių mirė grupės „Devo“ gitaristas Bobas Casale.

B.Casale mirė pirmadienį, pablogėjus sveikatos būklei, o vėliau sustojus širdžiai, sakė jo brolis Geraldas Casale.

„Kaip vienas grupės „Devo“ pradininkų Bobas Casele su manimi buvo apkasuose nuo pat pradžių. Jis buvo mano šaltakraujiškasis brolis, kietas atlikėjas ir talentingas garso inžinierius, visada duodavęs daugiau nei gaudavo pats“, – sakė jis svetainei TMZ.com. ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2507 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-02-19

Forum
Amerikiečiai visada siekia pralenkti kitus: jiems reikia didesnių maisto porcijų, aukščiausių pastatų, ilgiausių greitkelių, o dabar jie sukūrė rekordinio dydžio vinilinę plokštelę.

Pažymint atrenovuotos uždaros Los Andželo "The Forum" arenos atidarymą bei šešis roko veteranų "Eagles" koncertus, kuriuos jie čia surengs patys pirmi, šioje vietoje iškilo į gigantiško dydžio plokštelę paverstas 1977-ųjų "Eagles" albumas "Hotel California". Iškelta ant pastato viršaus plokštelė yra 407 pėdų (124,5 metrų) skersmens ir užima 5.7 akrus.

Jai pastatyti prireikė 10 dienų (su jos kūrimu - 45) ir 75 žmonių. Plokštelė iš tikrųjų sukasi, tačiau, deja, yra viena problema - pasaulyje nėra tokio gigantiško patefono, kuris ją grotų.

Arena "The Forum", kuri randasi Inglvude (JAV, Kalifornijoje, Los Andželo apygardos priemiestyje), buvo renovuota už 100 mln. dolerių po to, kai 2012 m. ją įsigijo "The Madison Square Garden Company" (kuriai priklauso ir legendinė Niujorko "Madison Square Garden" arena). ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2771 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-01-09

  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 3005 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-12-14

  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 3890 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-11-22


R.I.P.
Pete Haycock
(1951-03-04 - 2013-10-30)

Pete Haycock

Climax Blues Band, Electric Light Orchestra Part II, The H Factor, Pete Haycock's True Blues, The LovePower Band... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 3001 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-11-01


R.I.P.
Lou Reed

Lou Reed


Spalio 27 dieną mirė roko muzikos pionieriumi vadinamas „Velvet Underground" įkūrėjas Lou Reedas, praneša „Rolling Stone".

Kol kas neskelbiama, kokia buvo mirties priežastis. Šiemet dainininkui buvo persodintos kepenys. Muzikantas neslėpė savo priklaustomybės narkotikams ir alkoholiui. Vienoje savo dainoje „Heroin" jis dainavo: „Heroinas bus mano mirtis, Heroinas – tai mano žmona ir mano gyvenimas".

Lou Reedas išgarsėjo kaip grupės „Velvet Underground" gitaristas, dainininkas ir dainų žodžių kūrėjas. Muzikantas padarė milžinišką Amerikos kultūrai, avangardinę roko muziką pavertęs populiariu žanru.

Per savo karjerą jis nemažai dirbo su Andy Warholu – šių dviejų menininkų darbai vadinami svarbiausiu bendradarbiavimu šiuolaikinėje kultūroje. ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2821 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-10-28

  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 3940 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-09-04


Jungtinėje Karalystėje vykusio aukciono metu „The Beatles" legendos Johno Lennono švarkas buvo parduotas už 7 tūkstančius svarų (apie 28 tūkst. litų). Buvo manoma, jog švarko vertė gali siekti ir dešimt tūkstančių, tačiau panašu, jog jis buvo kiek pervertintas. Šiaip ar taip, pirkėja, moteris, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, teigė, jog ji kartu su vyru itin džiaugiasi pirkiniu ir pabrėžė, jog šis eksponatas bus pats ryškiausias jų kolekcijoje, kurią jau dabar sudaro daugybė įvairiausių įžymių „The Beatles" daiktų.

Šį švarką Lennonas paliko savo namuose Berkšire prieš pat persikeldamas į JAV 1971m. Tuomet jis atidavė švarką savo asistentui ir leido daryti su juo ką nori. Tuomet asistentas jį padovanojo draugui kaip gimtadienio dovaną.
... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 3014 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-08-30

LA Kiss
Legendinės JAV roko grupės „KISS" muzikantai nutarė, kad toks didžiulis miestas kaip Los Andželas turi turėti savo komandą amerikietiško futbolo lygoje.

Grupės nariai Paulas Stanley ir Gene Simmonsas netruko įgyvendinti savo sumanymą ir jau dabar yra išdidūs komandos „LA KISS" savininkai.

Komandos gerbėjų skaičius taip pat didinamas originaliu būdu - visi įsigiję abonementus į „LA KISS" rungtynes tuo pačiu gaus bilietą ir į „KISS" koncertą.

Pats grupės vokalistas Simmonsas šią avantiūrą pakomentavo taip: „Futbolas ir „KISS" tinka vienas kitam, nes abiejuose pilna veiksmo, jėgos ir adrenalino. Eiti į rungtynes tai tas pats kaip ir apsilankyti mūsų koncerte". ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2996 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-08-23

AlusGera žinia sunkaus roko atributikos kolekcionieriams ir alaus mėgėjams.

Lietuvoje pradėtas pardavinėti alus su „AC/DC" ir „Iron Maiden" logotipais.

Jei AC/DC alų apsiėmė gaminti vokiečių alaus darykla, ką ir byloja užrašas ant skardinės „German Beer, Australian Hardrock", tai britai gamina savo heavy metal lyderių - „Iron Maiden" - alų.

Buteliuose parduodamas „Iron Maiden" alus jau pasiekė milijoną parduotų vienetų pasaulyje. „AC/DC" alaus darykla tokių skaičių nepateikia, bet, ko gero, tikrai nenusileidžia britams.

Kalbant apie skonį, „bravorai" liko ištikimi savo šalių skoniui. Jei „Iron Maiden" alus savo sodrumu ir skoniu primena klasikinio „Guinness" alų, tai „AC/DC" šviesaus alaus skonis artimesnis vokiškam „pils" ar netgi australiškam „Foster's".

Ką gi, beveik „Kinder Surprise". Du viename - skanus alus ir roko atributika. ... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 4588 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-08-15

The Vinyl Library
„The Guardian" praneša, jog liepos 1-ąją Jungtinės Karalystės sostinėje Londone atsidarė nauja biblioteka, kur užpildyta ne knygomis, o vinilinėmis plokštelėmis.

Dviejų Londono didžėjų Sophie Austin ir Elly Rendall įkurtoje vinilinių plokštelių bibliotekoje dirba savanoriai, o pati biblioteka veiks kaip ne pelno siekianti organizacija. Bibliotekos inventorius susideda iš vinilinių įrašų, kuriuos aukoja įvairūs žmonės - jau sulaukta plokštelių net iš Naujojo Orleano, JAV.

Kalbėdama apie šią avantiūrą Austin teigė: „Norėjome sukurti vinilų kolekciją. Neturėjome užtektinai pinigų, kad nupirktume visiškai naujas kolekcijas, bibliotekose vinilinių plokštelių nebėra, o mūsų skoniai gan skirtingi, todėl pagalvojome: „Argi nebūtų puiku turėti vinilinių plokštelių biblioteką?". Žmonės gali dalintis savo žiniomis su tais, kurie nelabai nusimano apie vinilines plokšteles. Mums patinka idėja padėti žmonėms pajusti vinilą ir vėl visus prie jų pripratinti."

Pora taip pat planuoja bibliotekoje rengti didžėjavimo pamokas, ypač norėdami pritraukti moteris didžėjas, be to, ateityje tikimasi rengti muzikos dokumentikos peržiūras.
Biblioteka atvira nuo 11 iki 21 val. kiekvieną dieną ir yra Fouldeno kelyje, Stoke Newington srityje, Londone, N16 7UU. Įstojimas kainuoja 1 svarą, bet pasiskolinus daugiau nei penkis įrašus taikomi papildomi tarifai.
... Toliau »
  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 8556 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-07-05


R.I.P. 
Storm Thorgerson

Mirė Storm Thorgerson (1944 - 2013) - legendinis muzikos albumų viršelių kurėjas.
Nuo Pink Floyd iki Led Zeppelin bei Peter Gabriel ir daug kitų: 10cc, Anthrax, Audioslave, Catherine Wheel, Biffy Clyro, The Cranberries, The Cult, Bruce Dickinson, Disco Biscuits, Dream Theater, Ian Dury and The Blockheads, Ellis, Beggs, & Howard, Ethnix, Europe, Genesis, David Gilmour, Helloween, The Mars Volta, Megadeth, Steve Miller Band, Muse, The Offspring, Alan Parsons, Pendulum, Phish, The Pineapple Thief, The Plea, Powderfinger, Program the Dead, Rainbow, Rival Sons, Shpongle, Styx, Thornley, Umphrey's McGee, Villainy, Ween, The Wombats, Rick Wright, Younger Brother, Yourcodenameis:milo ...


  Kategorija: Įvairios | Parodymų: 2747 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2013-04-19

1-17 18-30
Copyright LongPlay.lt © 2023
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 3
Svečių: 3
Narių: 0

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų