Antradienis, 2020-08-11, 23:16:06
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [217]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Jūsų patefono tonarmas yra:
Balsavo: 19

 
Pagrindinis » Archyvas
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 45 46 »


Rugpjūčio 13 d. (trečiadienį) 19.30 val. Rūdninkų knygyne (Rūdninkų g. 20), intymioje aplinkoje melomanus vėl suburs tarptautinis džiazo kvintetas.

Atlikėjai:

Instrumentalistas bei kompozitorius Liutauras Janušaitis – pirmasis lietuvis, baigęs prestižinį ir pasaulyje plačiai žinomą džiazo muzikantų kalve vadinamą Berklio muzikos koledžą (Bostonas, JAV), kur studijavo improvizaciją ir kompoziciją. Nuo 2004 m. dirba su žinomiausiais Lietuvos jazz, funk bei pop muzikos kolektyvais, yra Dainiaus Pulausko seksteto narys, Kauno bigbendo dirigentas. Šiemet pasirodys ilgai laukti pirmieji atlikėjo albumai - „Eclectic Sketches“, įrašytas Niujorke, JAV ir Švedijoje įrašytas darbas, kuriame skambės muzika styginių orkestrui „Two Different Sides Of The Moon“.

Trimitininkas Vytautas Skudas džiazo scenoje debiutavo 2000 m. su legendine grupe „Jazz Pictures“. 2007-aisiais trimitininkas su kita grupe „Untitled“ tapo „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso laureatu. Birštono džiazo festivalyje V. Skudą girdėjome 2006-aisiais Vladimiro Čekasino projekte „Kovo pica“. Trimitininkas pats yra inicijavęs projektų su perspektyviais jaunosios džiazo kartos muzikantais, pasirodė Latvijos tarptautiniame džiazo festivalyje „Joy Spring“. V. Skudas studijavo Vilniaus kolegijos ritminės muzikos katedroje, taip pat LMTA džiazo katedroje bei yra įgijęs pedagogo ir džiazo atlikėjo magistro laipsnį.

Armėnų kilmės kontrabosininkas Armanas Isojanas studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje, vėliau baigė kontraboso studijas LMTA. Bosininko karjerą jis pradėjo uostamiestyje – grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Muzikantas pasirodo įvairiuose projektuose ir džiazo sesijose. Pernai A. Isojanas pelnė specialų prizą „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse kaip grupių „R.A. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1718 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-08-11

  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1550 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-08-07Accept – Stampede (2014)

Oficialus videoklipas iš naujo albumo Blind Rage.
  Kategorija: Video | Parodymų: 1976 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-08-07

Instrumenti

Populiarus latvių duetas „Instrumenti“ sugrįžta į Lietuvą – šeštadienį grupė pasirodys festivalyje „Granatos“, kuriame kartu su „Bastille“, Johnu Newmanu ir „Dub FX“ minima tarp pagrindinių žvaigždžių.

Į „Granatas“ grupė atvyks puikiai nusiteikusi – liepos viduryje „Instrumenti“ Latvijoje surengė du anšlaginius koncertus Cėsio pilies parke, taip pat dalyvavo Rygoje vykusiose pasaulio chorų žaidynėse, kurios buvo Europos kultūros sostinės renginių dalis.

„Koncerto Lietuvoje kaskart laukiame ypatingai, patinka čia lankytis ir jaučiame ypatingą ryšį su jūsų klausytojais“, – teigė dueto nariai Reynsi ir Shipsi, ketinantys „Granatose“ atlikti savo garsiausias dainas iš abiejų albumų. Artimiausiuose muzikantų planuose – vasaros pabaigoje išleisti dainos „King of the Wild Things“ vaizdo klipą ir koncertinį DVD. ... Toliau »

  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1393 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-08-01


JAV bliuzo legenda Johnny Winteris (Džonis Vinteris) trečiadienį Šveicarijoje mirė. Jam buvo 70 metų.

Jo atstovė Carla Parisi (Karla Parisi) ketvirtadienį patvirtino, kad J.Winteris diena anksčiau mirė savo viešbučio Ciuriche kambaryje.

„Jo žmona, šeima ir grupės draugai liūdi dėl savo mylimo žmogaus ir vieno geriausių pasaulio gitaristų netekties“, – sakoma pareiškime.

Šiemet jis buvo surengęs dideles gastroles ir atvyko į Europą paskutiniam pasirodymui praėjusį šeštadienį festivalyje „Lovely Days“ Vyzene Austrijoje.

J.Winteris savo muzikinę karjerą pradėjo paauglystėje, – būdamas 15-os su savo grupe „Johnny & the Jammers“ pasirašė kontraktą dėl įrašų, o vėliau, 1968-aisiais, išleido savo pirmąjį solinį albumą „The Progressive Blues Experiment“. Didelės sėkmės jis sulaukė su antruoju, 1969 metų albumu „Johnny Winter“ ir tais pačiais metais pasirodė per legendinį Vudstoko muzikos festivalį.

Sėkmė jį lydėjo ir 8-ojo dešimtmečio pradžioje, kai jis užsiėmė prodiusavimu. Trys jo drauge su Muddy Watersu (Madžiu Votersu) parengti albumai gavo „Grammy“. J.Winteris ir už savo paties įrašus yra gavęs virtinę „Grammy“ nominacijų, bet apdovanojimų nelaimėjo.

Tarp bliuzo klasika tapusių J.Winterio atliktų kūrinių yra „Rollin' and Tumblin'“, „Bad Luck and Trouble“, „Good Morning, Little Schoolgirl“. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1454 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-07-17


Mighty Mo Rodgers yra Čikagos bliuzo muzikos legenda, išleidusi šešis albumus, laimėjęs daugybę prestižinių JAV ir Europos apdovanojimų. Mighty Mo Rodgers geba pasiekti kiekvieno klausytojo širdį savo filosofiškomis, tiesiai iš atlikėjo sielos gelmių sklindančiomis bliuzo melodijomis. Atlikėjas Lietuvoje lankysis kartu su pritariančia grupe „Luca Giordano Band“ (Italija).

Mighty Mo Rodgers – nepaprastai originalus dainininkas ir dainų tekstų autorius, eklektiškai ir be galo jausmingai muzikoje apjungiantis savo gyvenimo patirtis. Nuo pat debiutinio albumo kupinas išgyvenimų bliuzas yra tarsi savotiška Mighty Mo Rodgers „raudų siena“, klausytojams paliekanti neišdildomą įspūdį. Šio pasaulinės klasės atlikėjo kūryba lyginama su šviežio oro gūsiu bliuzo ir R&B muzikos pasaulyje.

Čikagoje gimęs Mighty Mo Rodgers (tikrasis vardas Maurice Rodgers) dar paauglystėje pradėjo nuoširdžiai žavėtis Willie Dixon, Eddie Boyd, Jimmy Reed bei kitų atlikėjų kuriamu bliuzu. Mokydamasis vidurinėje mokykloje Mighty Mo Rodgers subūrė savo pirmąją grupę pavadinimu „The Rocketeers“, grojusią bliuzą ir R&B stiliaus muziką. Studijuodamas universitete tapo grupės „Maurice Rodgers Combo“ siela, kurioje grojo pianinu ir atlikdavo įvairius R&B dainų koverius bei savo paties kūrinius, įkvėptus Ray Charles bei Otis Redding muzikos. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1537 | Paskelbė: Francas | Data: 2014-07-16


Liepos 20 d. 19 val. Kairėnų vasaros festivalyje laukia išskirtinis Nedos Malūnavičiūtės vakaras, kuriame, kartu su „4Tango“ ansamblio instrumentuotėmis, senos dainos suskambės iš naujo.

Vintažinės dainos – rinktiniai senosios lietuvių estrados šedevrai, aranžuoti specialiai 4TANGO kvartetui ir atliekami Nedos Malūnavičiūtės balsu ir fleita (B.Gorbulskio, M.Noviko, L.Vilkončiaus, M.Vaitkevičiaus, T.Makačino, A.Kulikausko kūryba).

Tai ne estradiškai, o daugiau teatrališkai ir intymiai skambanti estrados klasika, priartėjanti prie dainuojamosios poezijos estetikos. Tai prikeltos naujam skambesiui melodijos iš tų laikų, kai žodžius dainoms kūrė tikri poetai, o muziką rašė tikri kompozitoriai. Prieš kelis dešimtmečius gimusios dainos pakeri jausmingų, bet ne sentimentalių eilėraščių tekstais, apie meilės ilgesį kalbančiais metaforiškai, o iš jų sklindanti šiluma – tai atsvara šiandieniniai pigios populiariosios muzikos blizgesiui.

Žodis „vintažinės“ yra glaudžiai susijęs su istorija ir žymi išlaikytą vertę. Pirmieji šį pavadinimą ėmė naudoti vyndariai senam vynui apibūdinti, vėliau jį perėmė mados kūrėjai. Taigi, vintažas – „sugrįžęs iš praeities“ ir atgijęs šių dienų gyvenime – išlaikant balansą tarp to, kas nauja ir aktualu šiandien, ir tarp to, kas sukurta prieš kelis dešimtmečius bei laiko patikrinta.

Dalyvauja: Neda Malūnavičiūtė – vokalas, fleita; „4Tango“ nariai: Birutė Bagdonienė – altas, Kristina Žebrauskaitė – akordeonas, Feliksas Zakrevskis – fortepijonas, Donatas Bagurskas – kontrabosas; aranžuočių autoriai – A. Kulikauskas, R. Giedraitis. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1354 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-07-15

Sunkūs metai: 2013
Ne vienas roko muzikos mėgėjas savo lentynoje turi knygas apie lietuviško bigbyto erą ar Atgimimo laikotarpį, o šįkart naujame leidinyje aprašomi vieneri kalendoriniai metai. 2013-ųjų sausio 1 dieną buvo pradėtas akylai stebėti Lietuvos sunkiosios muzikos gyvenimas, o prabėgus metams reikšmingiausi įvykiai įamžinti knygoje "Sunkūs metai: 2013". 200 puslapių leidinyje rasite pernai išleistų albumų recenzijas, įsimintiniausių koncertų reportažus, pokalbius su muzikantais, leidėjais, žiniasklaidos atstovais ar kitais asmenimis, susijusiais su metalinės muzikos judėjimu Lietuvoje. Dvylika muzikos kolektyvų šiam leidiniui dovanojo po kūrinį, kuriuos galėsite išgirsti kartu su knyga "Sunkūs metai: 2013" platiname kompaktiniame diske.

Leidinio turinį, tekstų ir fotografijų autorius galite rasti http://www.hardrokas.net/turinys.pdf.

Norintys įsigyti knygą, kreipkitės el. paštu info@hardrock.lt arba susisiekite su mumis per Facebook paskyrą (http://www.facebook.com/Hardrock.lt).

Leidinio kaina - 30 Lt (siunčiant į kitus miestus +9 Lt už pašto paslaugas). Kauno bei Dzūkijos roko mėgėjai netrukus turės galimybę atsiimti knygas ir be pašto paslaugų. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1531 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-07-10

  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1316 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-07-01

  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1328 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-07-01


Praėjusią savaitę radijo stotyse debiutavusi nauja grupės „Biplan“ daina „Kapitonai“ tapo viena karščiausių savaitės naujienų Lietuvos radijo topuose. Po devynių mėnesių pristatę naują kūrinį „biplanai“ tiki, kad jis sulauks pasisekimo tarp klausytojų.

„Tai – daina su vaikystės skoniu. Iš tų laikų, kai norėjosi tapti kosmonautu arba kapitonu. Tam tikra prasme aš juo ir tapau“, – šypsojosi „Biplan“ kapitonas Maksas Melmanas. Pasak jo, tuo pačiu šiame kūrinyje apdainuojamos vyriškos ašaros, tačiau, kaip visada, pozityviai.

„Biplan“ gitaristo Olego Aleksejevo teigimu, „Kapitonai“ buvo sukurti po to, kai visi grupės muzikantai tapo tėvais, todėl neatsitiktinai šis kūrinys yra tarsi vadovas vaikams. „Dainos motyvą grodavau namuose, kai mano sūnus buvo dar visai mažas. Mane nudžiugino jo labai nereali reakcija į galutinę dainos versiją“, – sakė Olegas Aleksejevas. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1436 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-06-30

Mamani Keita dainose ryškios Malio muzikinės tradicijos, kurias papildydama savo nuoširdžiu balsu ir kiekvienos kūrinio akimirkos tikrumu atlikėja sukuria itin asmenišką ryšį su klausytojais. Naujausiu soliniu albumu „Kanou“, išleistu 2014 m. sausio mėn., Mamani Keita pradėjo naują savo muzikos etapą, kuriame pasirodo su nepriklausoma savo pačios kūryba ir visiškai atvira širdimi.

Ryškų Mamani Keita vokalą albume „Kanou“ papildo fantastiški n‘goni (styginis Vakarų Afrikos instrumentas) virtuozo Moriba Koïta muzikos raštai ir Djeli Moussa Kouyaté (ilgamečio „Bamako Rail Band“ vadovo) gitaros garsai. Mamani Keita bendrystė su šiais muzikantais atspindi Malio gyventojų nepalaužiamą tikėjimą ir dalijimosi idėją. „Kanou“ yra perpildytas geranoriškos jėgos, nuolankumo, aistringų dainų bei pulsuoja mandingo (Vakarų Afrikos gentis) muzikos ritmais. Albumo pavadinimas „Kanou“ gimtąja atlikėjos bambara kalba reiškia „mylintis“. Būtent šią turtingą ir užjaučiančią meilės jėgą Mamani Keita spinduliuoja visame savo albume ir pasirodymuose.

Mamani KEITA - vokalas
Moriba KOITA - n'goni
Ansoumana KANTE - perkusija
Guimba KOUYATE - gitara
Oureil ELLERT - bosinė gitara

liepos 8d. 19val. Mokytojų namų kiemas, Vilnius
liepos 9d. 19val. Ryšių kiemas 837, Kaunas
... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1343 | Paskelbė: Francas | Data: 2014-06-29

Midge Ure
Spalio mėnesį mūsų šalies melomanų laukia įspūdinga dovana – Lietuvoje viešės grupės „Ultravox“ vokalistas, grandiozinių koncertų „Band Aid“ organizatorius Midge Ure, kuris čia surengs net tris koncertus.

Garsusis škotų kilmės muzikantas, dainų autorius, dainininkas ir gitaristas mūsų šalyje pristatys ilgai lauktą naują studijinį solo albumą „Fragile“. Ilgiau nei dešimt metų lauktą naujausią kūrybą ir klasika tapusius hitus Midge Ure atliks trijuose miestuose: spalio 16 d. klube „Renginių oazė“ Kaune, spalio 17 d. klube “Vakaris” Vilniuje ir spalio 18 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

Bilietai į visus tris Midge Ure solo koncertus Lietuvoje nuo šio pirmadienio jau platinami visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.

Galėjo tapti „The Sex Pistols“ vokalistu

Darbininkų šeimoje užaugęs Jamesas Ure muzikanto karjerą pradėjo būdamas 17 metų. Pradžioje grojęs mažai kam žinomose grupėse „Stumble“ ir „Salvation“, Midge Ure neliko nepastebėtas – netrukus žinomas muzikos vadybininkas Malcolmas McLarenas pakvietė jį tapti grupės „The Sex Pistols“ vokalistu. Nors, dėl skirtingų požiūrių į gyvenimą, Midge Ure šio pasiūlymo atsisakė, ateityje jam teko kartu su buvusiu „The Sex Pistols“ bosistu Glennu Matlocku groti grupėje „Rich Kids“. Pirmos didesnės sėkmės muzikantas sulaukė su grupe „Silk“, kurios singlas „Forever And Ever“ 1976 m. pradžioje pasiekė pirmą vietą perkamiausių Didžiojoje Britanijoje hitų sąraše. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1593 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-06-04

Led Zeppelin
Roko gigantų „Led Zeppelin“ gitaristas Jimmy Page'as viešai išreiškė susierzinimą dėl vokalisto Roberto Planto nuolatinio atsisakinėjimo susiburti dar kartą. „Jis žaidžia žaidimus“, – nusivylęs sakė buvęs grupės draugas.

„Robertas Plantas praėjusiais metais sakė, kad jis nieko neplanuoja veikti 2014 metais. Ir ką pamanė kiti du vyrukai? Ką gi, jis žino, ką mano kiti vyrukai. Visi labai norėtų sugroti daugiau koncertų su grupe. O jis žaidžia žaidimus, ir jeigu atvirai, man tai jau iki gyvo kaulo įgriso“, – J.Page'as pareiškė „The New York Times“.

R.Plantas iš tikrųjų praėjusiais metais užsiminė, kad galėtų kartu su buvusiais grupės nariais kartu vykti į turą 2014-aisiais, rašo „The Guardian“. Kartu jis sakė, kad dėl grupės neaktyvumo kalti „ožiaragiai“ – J.Page'as ir Johnas Paulas Jonesas.

Tačiau R.Plantas kitaip prabilo šiemet. Balandžio mėnesį kalbėdamas su BBC jis vartydamas akis pareiškė, kad „atsikūrimo galimybė yra nulinė“. Visgi netrukus leidiniui „Rolling Stone“ jis vėl aiškino, kad „visos durys yra atviros“. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1468 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-06-01

... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1504 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-05-31

  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1426 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-05-29


Dvi specialaus podiumo sujungtos, daugiau nei 300 kvadratinių metrų plotą užimančios, scenos. Daugiau nei 50 tonų įrangos, kurią koncerto išvakarėse į Vilnių iš Bulgarijos sostinės Sofijos atgabens ištisa sunkvežimių kolona. Gegužės 21 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiantis JAV roko grupės „Aerosmith“ koncertas, teigiama, bus vienas įspūdingiausių reginių kada buvusių Lietuvoje.

Pasaulinis „Aerosmith“ turas „Global Warming Tour“ įžengė į paskutinį etapą – savaitgalį amerikiečių rokeriai perskrido Atlantą ir atvyko į Turkiją, kur rytoj viename Stambulo stadionų įvyks pirmasis turo koncertas Europoje.

„Aerosmith“ turą nutarė baigti galingu akordu – jei JAV, Azijoje, Pietų Amerikoje ir Australijoje turo koncertai dažniausiai vyko uždarose arenose, tai Europoje legendinė roko grupė pasirodys ne viename stadione, tarp jų ir Kijevo olimpiniame stadione, kur liepos 2 dieną planuojama turo pabaiga.

„Tai reiškia, kad „Aerosmith“ garso ir šviesos įranga bus galingesnė nei paprastai naudojama arenose. Lyginome jų atvežamą techniką su ta, kuri buvo sumontuota „Metallica“ koncerte Vilniaus „Siemens“ arenoje – „Aerosmith“ šiuo atžvilgiu galingesni. Manau, žiūrovams Vilniuje pasisekė, kad į Lietuvą Stevenas Tyleris su komanda atvažiuoja po dviejų koncertų stadionuose. Tai reiškia, kad vakaras
„Siemens“ arenoje bus siautulingas“, – sako koncertą Vilniuje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ direktorius Juras Vėželis. ... Toliau »
  Kategorija: Muzika | Parodymų: 1508 | Paskelbė: Vinilas | Data: 2014-05-15

Copyright LongPlay.lt © 2020
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 6
Svečių: 6
Narių: 0

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų