Pirmadienis, 2018-11-19, 09:37:15
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
Meniu
Kategorijos
Įvairios [30]
Kinas [4]
Muzika [216]
Naudinga [13]
Svetainės naujienos [393]
Video [107]
Vinilas [9]
Translate

Paieška

„Imagine Dragons“ turas „Smoke + Mirrors“ 2016-01-31, 19:00 val. Siemens arena, Vilnius

Komentarai

Naujausi failai
Baneriai
Слушаем.com: музыка нью эйдж (new age), энигматик (enigmatic), эмбиент (ambient), smooth jazz, неоклассика, этническая, электронная. Новости, дискографии, биографии, музыкальная энциклопедия, mp3 диски почтой, форум
Radijo stotis CLASSIC ROCK FM - Tiesioginė transliacija internetu
Ferrum.lt - sunkiosios muzikos portalas
Dangus.lt - alternatyvios muzikos leidyba
Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio
Hell Music - metalo muzikos portalas
Discogs - Database and Marketplace for Music on Vinyl, CD, Cassette, MP3 and More
The source for music information. Read artist biographies and album reviews. Find the best of new and upcoming releases. Stay in the loop with our newsletter. From rap to country and electronic to classical, we are the source for information about the music you love.
Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives
THE METAL OBSERVER - Expand your Metal horizons!!
www.plokstele.lt
gramofonas.lt
Tavo muzikos pasaulis
Plastinka.org – цифровой архив винила!
Место встречи коллекционеров
hifiplius.lt - tavo hifi erdvė
Bagažinių turgus
Antique Radios
iMuzika - CD, LP, DVD, Blu-ray, Filmai, Fanų atributika
Diovim - periodinis metalo muzikos žurnalas
Visit LP Cover Lover!
Germano kompiuterių taisykla
Patefonas.lt
Mūsų baneris

LongPlay.lt - Vinilo plokštelių klubas

Skaitykla

Apklausos
Jūsų patefono tonarmas yra:
Balsavo: 18

 
Pagrindinis » 2015 » Vasaris » 2 » 25 faktai, kurių jūs (galbūt) nežinojote apie Bryaną Adamsą
11:58:30
25 faktai, kurių jūs (galbūt) nežinojote apie Bryaną Adamsą
Bryan Adams
Paskutiniai keli mėnesiai Bryano Adamso gyvenime buvo išties ryškūs. Atšventęs 55-ąjį gimtadienį atlikėjas išleido ir 12-ąjį studijinį albumą „Tracks of My Years“ – topuose karaliaujantį koverių ir naujų dainų rinkinį.

Švęsdamas savo populiariausio albumo „Reckless“. 30-metį atlikėjas praėjusią savaitę pradėjo koncertinį turą (su kuriuo kovo pabaigoje užsuks ir į Lietuvą). Taip, tai albumas, kuriame yra ir „Heaven“, ir „Summer of '69“, ir „It's Only Love“, ir „Run To You“. Ta proga „Huffingtonpost“ parinko 25 faktus, kurių jūs apie Bryaną Adamsą (galbūt) nežinojote.

1. Bryanas Adamsas metė mokyklą vos 16-os norėdamas atsiduoti muzikai ir įtikino motiną leisti koledžui skirtas santaupas išleisti fortepijonui įsigyti.

2. Būdamas dar paauglys, Bryanas Adamsas buvo glam rokeris. Prieš pradėdamas solo karjerą, jis grojo Vankuverio grupėje „Sweeney Todd“. Prie grupės Adamsas prisijungė būdamas 16-os, 70-ųjų viduryje, ir trumpam pakeitė grupės lyderį Nicką Gilderį.

3. Bryano Adamso ketvirtasis albumas „Reckless“ Kanados topus šturmavo stebėtina jėga. Tai buvo pirmasis Kanados atlikėjo albumas, parduotas Kanadoje milijoniniu tiražu. Jį puikiai pirko ir kitose šalyse, ir vien JAV albumo buvo parduota 5 milijonai kopijų.

4. Ar žinote, kad Bryanas Adamsas norėjo išbandyti jėgas vaidindamas? 1989 jis suvaidino filme „Pink Cadillac“ su Clintu Eastwoodu. Adamsui teko degalinės operatoriaus vaidmuo. 2002 m. suvaidino rusų režisieriaus Andrejaus Končialovskio filme „Kvailių namai“ („Dom durakov“ / „House of Fools“).

5. Adamsas gimė Kingstone, Ontarijo valstijoje, bet vaikystėje gyveno ir Europoje, ir Azijoje, nes jo tėvas buvo Kanados užsienio reikalų ministerijos pareigūnas.

6. Be muzikinės sėkmės, Adamsas yra ir puikus fotografas. Jo darbus spausdino D. Britanijos „Vogue“, „L'uomo Vogue“, „Harper's Bazaar“, „Esquire“, „Interview magazine“ ir „i-D“. Jo darbai taip pat panaudoti brangiose „Guess Jeans“, „Sand“, „Converse“, „Montblanc“, dizainerių Johno Richmondo, Fredo Perry prekinių ženklų reklaminėse kampanijose, o pastaruoju metu atlikėjas daugiausia dirba su „Escada“.

7. Bryanas Adamsas nesutiko, kad jo kūryba skambėtų 1986-ųjų Tomo Cruise'o filme „Mirtinas ginklas“ („Top Gun“). Filmo kūrėjai norėjo panaudoti „Only The Strong Survive“, bet Adamsas nesutiko, nes manė, kad filmas šlovino karą.

8. Atlikėjas lankė tą pačią mokyklą kaip ir jo tėvynainis Michael'as J. Fox'as. Vis dėlto jie tapo draugais ir Adamsas netgi fotografavo Fox'ą 2011 m. optikos gigantų „Carl Zeiss AG“ kalendoriui.

9. Adamsas savo antrąjį albumą norėjo pavadinti „Bryan Adams Hasn't Heard of You Either“, nes pirmasis jo albumas nesulaukė kritikų dėmesio. Atlikėjo įrašų kompanija nebuvo sužavėta jo humoro jausmu ir patarė pavadinimą pakeisti. Galiausiai albumas pavadintas „You Want It You Got It“, o su juo nusistovėjo Adamso „firminis“ muzikos stilius.

10. 2014 m. lapkritį Adamsas išleido fotoalbumą „Wounded: The Legacy of War“ Albume sudėtos nuotraukos jaunų britų karių, kurie patyrė sunkius sužeidimus Irake ir Afganistane ar kariniuose mokymuose. With the release, Adamsas tikėjosi parodyti „drąsą ir tvirtą būdą aukų, kurios kiekvieną dieną stengiasi gyventi energingai ir oriai“. Pernai Londone surengtoje parodoje buvo demonstruojamos per pastaruosius ketverius metus padarytos nuotraukos.

11. Sklido gandai, kad Bryanas Adamsas buvo užmezgęs romaną su princese Diana. Adamso buvusi mergina Cecilie Thomsen tvirtino, kad jis susitikinėjo su Diana 1996-aisiais po jos skyrybų su princi Charles'u. Gali būti, kad jo 1985-aisiais sukurta daina „Diana“ yra skirta būtent jai.

12. Bryanas Adamsas taip pat buvo 58 kartus nominuotas Juno apdovanojimams. 18 kartų jis laimėjo. Tarp laimėjimų – Geriausio atlikėjo (2000), Geriausio metų vokalisto (1983, 1984, 1985, 1986, 1987 ir 1997) apdovanojimai. Šiemet rokeris juose nominuotas Geriausio metų atlikėjo kategorijoje.

13. Iš visų Adamso pirmose JAV Billboard Hot 100 vietose pabuvojusių kūrinių tik vienas nebuvo sukurtas specialiai filmui – tai „Heaven“ iš albumo „Reckless“.

14. Adamsas yra tikras kanadietis, bet gyvena Jungtinėje Karalystėje, Čelsyje su savo ilgamete širdies drauge Alicia Grimaldi ir dviem jųdviejų dukterimis. Dar vienus namus jie turi Paryžiuje.

15. Bryano Adamso megahitas „Everything I Do, I Do For You“ iš kino filmo „Robin Hood: Prince of Thieves“ ir albumo „Waking Up The Neighbors“ Jungtinėje Karalystėje pasiekė rekordą – tai buvo vienintelė daina, 16 savaičių iš eilės niekam neužleidusi pirmos vietos. JAV ir gimtojoje Kanadoje pasiekimai ne tokie įspūdingi – atitinkamai 7 ir 9 savaitės be pertraukos pirmoje vietoje. Tarptautiniu mastu singlas parduotas 15 milijonų egzempliorių tiražu.

16. Paties rokerio teigimu, pati įsimintiniausia jo įrašyta daina – tai „It's Only Love“ su Tina Turner: „Dirbti su Tina buvo nuostabu. Vėlyvoje paauglystėje mačiau ją klubuose, o kai man buvo 20 metų, Tina buvo pačioje populiarumo viršūnėje. Buvo fantastiška ją stebėti. Dainuoti su ja buvo fantastiškas įvertinimas, ypač tesulaukus 24-erių“.

17. Bryanas Adamsas yra prisiekęs veganas nuo 1989-ųjų ir aktyviai bendradarbiauja su PETA.

18. Bryanas Adamsas gimimo dieną švenčia tą pačią dieną kaip ir amerikietis rokeris Ryanas Adamsas – lapkričio 5-ąją. Karjeros pradžioje Ryanas iš Bryano sulaukė nemažai siutinančių juokelių, bet galiausiai juos perprato.

19. Bryanas Adamsas apdovanotas Kanados ordinu už nuopelnus Kanados kultūrai. Jis taip pat turi žvaigždes Holivudo Šlovės alėjoje ir Kanados Šlovės alėjoje Toronte.

20. Adamsas buvo triskart nominuotas Oskarui: 1992 m. už „(Everything I Do) I Do It for You“ iš kino filmo „Robin Hood: Prince of Thieves“, 1996 m. už „Have You Ever Really Loved a Woman?“ iš kino filmo „Don Juan DeMarco“ ir 1997 m. už „I Finally Found Someone“ iš kino filmo „The Mirror Has Two Faces“. Deja, taip nė vieno ir nelaimėjo.

21. Per visą savo karjerą Adamsas buvo nominuotas 15-ai Grammy apdovanojimų ir 1992-aisiais telaimėjo vienintelį už kino filmo „Robin Hood: Prince of Thieves“ garso takelį „Everything I Do, I Do For You“.

22. „Summer of '69“ iš pradžių vadinta „Best Days of My Life“. Frazė „summer of '69“ tokia kokia yra pasirodė tik vieną kartą ir iš pradžių atlikėjas nemanė, kad daina yra pakankamai gera, kad būtų albume.

23. Bryano Adamso 1998-ųjų hitas „When You're Gone“ su „spaise“ Mel C 2005-aisiais rinktiniam albumui „Anthology“ buvo perdainuotas su Pamela Anderson.

24. 1991-ųjų „Waking Up The Neighbors“, vienas populiariausių Adamso albumų, sulaukė gausybės prieštaringų vertinimų, nes Kanados radijas ir televizija (CRTC) nepripažino jo kanadietišku albumu. Tai reiškė, kad jis Kanados radijo eteryje buvo grojamas ribotai, užleidžiant vietą „tikram“ kanadietiškm turiniui. CRTC tai paaiškino taip: Adamsas albumą įrašė su Britanijos dainų kūrėju ir prodiuseriu Mutt Lange ir įrašė už Kanados ribų, tad albumas negalėjo būti traktuojamas kaip kanadietiška produkcija..Adamsas užginčijo šį CRTC sprendimą ir galiausiai „kanadietiškos produkcijos“ sąvoka buvo išplėsta.

25. Bryanui Adamsui priklauso įrašų studija „The Warehouse“ netoli Vankuverio esančiame Gastowno mieste. Iš pradžių jis turėjo įrašų studiją namuose, bet 1991 m. ją perkėlė į atstatytą seniausią plytų namą mieste. Šioje studijoje, be jos savininko, taip pat įrašinėjo AC/DC, Avril Lavigne, Billy Talent, Nickelback, Stars, Tragically Hip.

Šaltinis: music.lt

Pasidalink su draugais:
Kategorija: Muzika | Parodymų: 1230 | Paskelbė: Vinilas | Žymos: Bryan Adams
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.
[ Registruotis | Prisijungti ]
Copyright LongPlay.lt © 2018
Kabinetas

Sveiki, Svečias


Svečias

Registruokitės arba prisijunkite!
Lankytojai
Viso online: 3
Svečių: 2
Narių: 1
HardCoders

Nuotrauka
Naudinga
 Audiociklas.lt
 audiodirbtuves.lt
 AudioIdiots.com
 Audiophilia.com
 classic45s.com
 dainos.lt
 diyAudio.com
 Frugal-Horn.com
 G-taskas.lt
 HiFi-pictures.net
 HiFiWigwam.com
 J-Corder.com
 KaMaNe.lt
 mic.lt
 MountainRock.lt
 Ore.lt
 Pravda.lt
 Jolitos rankdarbiai
 Recordjunkie.com
 Sharkeen.lt
 shilta.lt
 Svėtainė nemokamai
Svetainių katalogas

ŽymėsAllMusic Blog
Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų