Pirmadienis, 2018-11-19, 09:46:25
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
[ Nauji pranešimai · Vartotojai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » BENDRAVIMAS » Offtopic » Hiperbole (su visais parasais)
Hiperbole
edmundoData: Sekmadienis, 2018-09-30, 08:17:40 | Pranešimas # 1
edmundo
EP
Grupė: Patikimi
Pranešimų: 610
Būklė: Neprisijungęs
Sveiki, kolegos melomanai ir kolekcionieriai, pas viena mano drauga yra HIPERBOLE ''PAMIRSK MANE (GERIAUSIOS
DAINOS) https://www.discogs.com/Hiperbo....1993342 vinilo plokstele su visais grupes nariu parasais. Jis lietuvisku vinilu nerenka ir planuoja mineta plokstele parduoti.
Klausimas - ar kam nors tai idomu ir aktualu ?
Pats dar jos nemaciau, be,t pagal draugo apibudinima, plokstele yra geros bukles, NM/NM gal ir nera, bet kazkur netoli to. Netolimoje ateityje galesiu paimti, perklausyti ir tiksliai ivertinti bukle, dar foto ikelti.
Del kainos tai nieko konkretaus pasakyti kol kas negaliu (plokstele tai ne mano) Kiek ji bus didele priklausys ar bus rimtu pasiulymu.
Laukiu komentaru ir pasiulymu cia temoje, arba i asmenines zinutes.

Forumas » BENDRAVIMAS » Offtopic » Hiperbole (su visais parasais)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų