Sekmadienis, 2021-04-11, 23:12:14
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
[ Nauji pranešimai · Vartotojai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » TECHNIKA » Geležis » Patefonų taisymas Kaune? (Reikia pagalbos su mano sistema)
Patefonų taisymas Kaune?
wolf3dData: Šeštadienis, 2014-04-12, 11:27:56 | Pranešimas # 1
wolf3d
16 rpm
Grupė: Patikimi
Pranešimų: 6
Būklė: Neprisijungęs
Sveiki,
norėčiau paklausti, ar žinote, kas Kaune galėtų taisyti patefonus? Mano Universum Linear tracking patefonas pakėlus ir vėl nuleidus adatėlę peršoka gal per trečdalį kūrinio, beveik neįmanoma iš karto pradėti klausyti norimo kūrinio nuo pradžios. Tiesa, ilgiau panaudojus ima veikti gerai, bet išjungus ir kuriam laikui palikus vėl tas pats. Gali būti, kad reikia tik iš naujo sutepti ar ką pareguliuoti, bet aš nežinau, kaip tai daroma, tai norėtusi rasti kas mokėtų jį pataisyti.

VinilasData: Šeštadienis, 2014-04-12, 17:18:16 | Pranešimas # 2
Vinilas
nePiktas adminas :)
Grupė: Administratoriai
Pranešimų: 791
Kaune kreipkis į Audrių (8-688-48863).

ResyverinskasData: Ketvirtadienis, 2015-01-22, 14:16:41 | Pranešimas # 3
Resyverinskas
16 rpm
Grupė: Patikimi
Pranešimų: 19
Prikeliu temą, nes turiu panašių gedimų patefone ir gyvenu Kaune. Rekomenduotas Audrius, kaip pats sakė, užsiima "tik rimtu remontu". Kas liečia universalius meistrus, tai galiu rekomenduot taisyklą "Piras" Kaune. Ar laidai ar mechanika - jiem nėra "nerimtų" atvejų.

audiofilasData: Pirmadienis, 2015-03-02, 10:09:47 | Pranešimas # 4
audiofilas
SP
Grupė: Draugai
Pranešimų: 399
Bet piras beausiai t.y nieko negirdi, beto kreivai ziures i tave  jei problema tau atrodys rimta pvz pasalinis garsas grojant ar su tembrais problema nera zemu dazniu ar pan. jiems tai bus" viskas cia veikia" ko dar nori"

Forumas » TECHNIKA » Geležis » Patefonų taisymas Kaune? (Reikia pagalbos su mano sistema)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų