Antradienis, 2021-12-07, 08:03:22
Pagrindinis
Pagrindinis Registruotis Prisijungti
Sveiki, Svečias · RSS
[ Nauji pranešimai · Vartotojai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » BENDRAVIMAS » Humoras » AVTV (Aš visada tau viską) (kasetė)
AVTV (Aš visada tau viską)
MuzikasData: Šeštadienis, 2016-11-19, 16:00:16 | Pranešimas # 1
Muzikas
2LP
Grupė: Patikimi
Pranešimų: 1727
Būklė: Neprisijungęs
AVTV (Aš visada tau viską) - pakliuvo į rankas tokia įdomi kasetė, gal kas žinote daugiau apie šią grupę?   

Nežinau, ar čia humoras, bet aprašas: AVTV (As visada tau viska- tu niekam niekad nieko.).Kultine techno animacinio rap'o grupe kuria sukure trys zavus sesiolikmeciai is Kauno."As visada tau viska" pasake vieno sesiolikmecio mergina kai viska uzliejo jausmai.Tam kad atsiduoti rap'ui sesiolikmeciai veteranai pasinere i muzika,poezija, sex'a,avantiuras,politika. Vede, skyresi ir mire . Gabalas "Eurovabalai"- geriausias rokas vaiku chorui skirtas LT i ES pamineti."Didelis dede"-autobiografine,pranasiska."isejus padejus"- techno animacine pasaka. Raminta Babickaite - sex bomba is Kauno,Dusseldorf'o ir Basel'io. Jonas Sirvinskas -Hamletas, gitaristas. Saulius Mickeliunas - vokalistas, dirigentas,choreografas,ivaldes nacionalinnius instrumentus duduka,skrabalus,pasaulio pilietis mylintis LT ir rap'a Miami'je.

čia galima muzikos jų pasiklausyti: https://www.draugiem.lv/avtv/biography/

daugiau įrašų rasite čia - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/tu-ateini-lyg-ausrine-20047451.html

HardCodersData: Šeštadienis, 2016-11-19, 16:18:30 | Pranešimas # 2
HardCoders
12 inch
Pranešimų: 197
Pamenu, kaip rodydavo sios grupes video klipus per BTV muzikine kazkokia laida savaitgaliais. Buvo daina "as visada tau viska" ir "Isejus padejus" kazkas tokio.

Pranešimą redagavo: HardCoders - Šeštadienis, 2016-11-19, 16:19:34

MuzikasData: Šeštadienis, 2016-11-19, 17:23:59 | Pranešimas # 3
Muzikas
2LP
Pranešimų: 1727
Quote HardCoders ()
Pamenu, kaip rodydavo sios grupes video klipus per BTV muzikine kazkokia laida savaitgaliais.
matyt mažas dar buvau smile

daugiau įrašų rasite čia - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/tu-ateini-lyg-ausrine-20047451.html

Forumas » BENDRAVIMAS » Humoras » AVTV (Aš visada tau viską) (kasetė)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Google PageRank CheckerЯндекс.Метрика

eXTReMe Tracker

Lietuva internete: On.lt

Pagrindinis | Apie projektą | Forumas | Naudingi failai | Svetainių katalogas | Turgelis | Nuotraukų albumas | Straipsniai | Skaitykla | Userbarai | Rašykite mums | RSS
audioScope | Tapeheads.Net | Hi-Fi.ru | Vintage Cassettes | Retro Thing | audiophile-vinyl | Germano kompiuterių taisykla | Audio-Extasa | The Record Collectors Guild | Audiophile | Аудио портал | Vinyl Divas
Needle Doctor | Album Liner Notes | Hifi Manuals | Vintage Cassette | MFSL | AudioPhile USA | Hi-Fi Heaven | Vinyl Engine | ATR Magnetics | J-Corder | Audiokarma | Hifi Manuals | Vinyl Rotation
AudioVintage | Audio Classic

longplay.lt Webutation

Į viršų